İş verimini artıran çalışma masası dekorasyonu Haberi - yenikadin.com
5.07.2019 10:34

İş verimini artıran çalışma masası dekorasyonu

Ofisinizin ana ögesi olan çalışma masaları, doğru şekilde dekore edildiğinde iş performansını yükseltir, daha verimli çalışmanızı sağlar.

Haber: İş verimini artıran çalışma masası dekorasyonu

Ofisiniz de ya da evinizde bulunan çalışma masalarını doğru şekilde dekore ederek iş hayatınızda daha yüksek verim elde edebilirsiniz. İşte çalışma masanıza yapabileceğiniz küçük dokunuşlar...

FONKSİYONEL TASARIMLAR

Çalışma masası tercih ederken fonksiyonel tasarımlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Doğru masa seçimi ile etraftaki dağınıklığı ve karmaşıklığı kolayca çözebilirsiniz. Fonksiyonel tasarımlı çalışma masası ile alandan da tasarruf sağlayabilirsiniz.

KALEMLİK OLMAZSA OLMAZ

Çalışma masanızda bir kalemlik yoksa o masa dağınık kalmaya mahkumdur. İşlevsel tasarımlı kalemliklerle çalışma asmanız hem şık görünecek hem de kullanışlı hale gelecek.

ÇEKMECELER

Çalışma masanızın dağınıklığından şikayetçiyseniz sürekli kullanmadığınız nesneleri çekmecelere yerleştirin. Böylece masanız çok daha kullanışlı hale gelecektir.

HATIRLATMA PANOSU KULLANIN

Çalışma masanıza entegre olması gereken bazı eşyalar vardır. Bunlardan en önemlisi hatırlatma panosudur. Bu tercih ile önemli tarihleri ve bilgileri gözünüzün önünde tutacak ve asla unutmayacaksınız.

KABLOLARINIZI DÜZENE SOKUN

Çalışma masanızda en çok kargaşaya neden olan şey kablolardır. Kabloları bir düzene soktuğunuzda masanızda diğer unsurları çok daha rahat kullanabileceksiniz. Bunun için kablo düzenleme aparatlarını kullanabilirsiniz.