Instagram trendi: Yıldız ojeler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
3.07.2019 11:34

Instagram trendi: Yıldız ojeler

Sosyal medyanın gücü, ojelerinizi değiştiriyor. Instagram'dan ilham alarak tırnaklarınızda küçük bir samanyolu oluşturabilirsiniz. Renklerde, ebatlarda ve vurgularda tamamen özgürsünüz.

Haber: Instagram trendi: Yıldız ojeler

Sosyal medyanın hayatın bir parçası olduğu günümüzde, kıyafetlerden makyaja, dekorasyondan beslenmeye kadar tercihlerimiz, trendlerden etkileniyor. Instagram'ın yeni trendi yıldız ojeler ile tırnaklarınız yeni bir görünme kavuşuyor.

RENGARENK TIRNAKLAR

ENERJİK VE CANLI GÖRÜNÜM

ALTIN TONLAR VE DAHA FAZLASI

GÖZ ALICI RENKLER

SADE VE ŞIK DETAYLAR

DESENLERLE TIRNAKLARINIZI CANLANDIRIN

TIRNAKLARINIZDAN ÇIKARMAK İSTEMEYECEKSİNİZ

RENKLERİN UYUMUNU YAKALAYINYeni Moda Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.