Instagram'dan ilham alan nikah şekeri konseptleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
18.09.2019 11:14

Instagram'dan ilham alan nikah şekeri konseptleri

Sosyal medya etkisini düğün konseptinizde de kullanabilir, düğünlerinize renk katabilirsiniz. Instagram'da trend haline gelen nikah şekeri konseptleri ile lezzetli hale gelen düğünleriniz aynı zamanda özgün konsepte kavuşacak.

Haber: Instagram'dan ilham alan nikah şekeri konseptleri

Düğün konseptinizi kusursuz hale getirmek için tüm detayları düşünmeli ve her ayrıntıyı kusursuz hale getirmelisiniz. Düğün töreninin en dikkat çekici unsurlarından olan nikah şekerleri de doğru şekilde seçilmeli ve genel konseptle uyumlu olmalıdır.

ÖZGÜN TASARIMLAR

Instagram'da beğeni ve yorum yağmuruna tutulan nikah şekeri modelleri özgün tasarımları ile dikkat çekiyor. Çok sayıda renk ve tasarım seçeneği bulunan modelleri arasından düğün konseptinize göre seçimler yaparak düğün konseptini tamamlayabilirsiniz.

Öne çıkan tasarımlar:

esenlikbutikcicek
rose.tasarim.susleme
nikahsekerikonsept
esenlikbutikcicek
gulsahinanidukkani
emel_hobi_tasarim
elifin__hobileri
esenlikbutikcicek

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 11-17 Kasım haftalık burç yorumları
  11-17 Kasım haftalık burç yorumları

  Haftaya yüz yılda 13 defa olan Merkür Tutulması ile başlıyoruz. Bu hafta iletişim ve internet sorunları artabilir. Ancak gökyüzündeki koruyucu bir etki sebebiyle, olaylar geçen haftaya göre daha yumuşak geçişli olabilir.

  11.11.2019 09:30
 • ''Süper anne'' rolü kadınları yıpratıyor
  ''Süper anne'' rolü kadınları yıpratıyor

  Modern çağda kadınlar, gelenekleri terk etmeden zamana ayak uydurmaya çalışan bireyler haline dönüşüyor. Bir yandan geleneksel kalmaya çalışarak anne olan, evine bakan; bir yandan modern olmaya çabalayan, kariyer hedefleri olan kadınların yaşadığı bu çatışma aileler için zorlu bir gerilim haline gelebiliyor. Mükemmel kariyer, mükemmel anne ...

  9.11.2019 12:03