İngiltere'de bir kadın, ağaçla evlendi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
10.09.2019 13:52

İngiltere'de bir kadın, ağaçla evlendi

İki çocuk annesi İngiliz Kate Cunningham, düzenlediği düğün ile ağaçla evlendi. 34 yaşındaki kadın, yol yapımına karşı başlatılan kampanyaya destek vermek için bu organizasyonu yaptığını söyledi.

Haber: İngiltere'de bir kadın, ağaçla evlendi

Kate Cunningham, yol yapımı için ağaçların kesilmesinin sağlığa için bir tehdit olduğunu ve ağacın bulunduğu parktan yol geçmemesi için ağaçla evlendiğini ifade etti.

AİLESİ DESTEKLEDİ

Liverpool Echo News'te yer alan habere göre Meeling kentinde yaşayan Kate Cunningham'ın ağaçla evlilik organizasyonuna çocukları, erkek arkadaşı katıldı.

SOYADINI DA DEĞİŞTİRECEK

Ağaçla evlenen kadın soy adını Elder (mürver) olarak değiştireceğini söyledi.Yeni Yenikadın Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.