Influencer Ebru Sever Türk'ün tarzı ve tesettür kombin önerileri: Ebru Sever Türk Instagram paylaşımları Haberi - yenikadin.com
25.12.2020 12:50

Influencer Ebru Sever Türk'ün tarzı ve tesettür kombin önerileri: Ebru Sever Türk Instagram paylaşımları

Tesettür kombin önerisi almak isteyen muhafazakar giyimi tercih eden kadınların takip ettiği hesaplardan biri olan Ebru Sever Türk'ün tarzını ve stil ipuçlarını sizler için derledik. İşte, Ebru Sever Türk Instagram paylaşımları...

Haber: Influencer Ebru Sever Türk'ün tarzı ve tesettür kombin önerileri: Ebru Sever Türk Instagram paylaşımları

Muhafazakar giyim bloggerları başlığı altında en çok takip edilen isimlerden biri olan influencer Ebru Sever Türk tarzıyla ve paylaştığı fotoğraflarla büyük ilgi topluyor. Günlük ve özel günler için verdiği tesettür kombin önerileri merak edilen Ebru Sever Türk, muhafazakar giyimin dinamiklerine uygun kombin önerileri ile takipçilerine tesettür giyim fikirleri sunuyor. İşte, Ebru Sever Türk'ün en özel tesettür kombin tavsiyeleri...

EBRU SEVER TÜRK'ÜN TARZI VE TESETTÜR KOMBİN ÖNERİLERİ

Sosyal medyaya kendi tasarımlarını tanıtmak ve satmak için ilk adımı atan Ebru Sever Türk, ulaştığı geniş takipçi kitlesine işbirliği yaptığı markaların ürünleriyle oluşturduğu tesettür kombin önerilerini sunmaya devam ediyor.

Bir anne olarak da yaptığı tesettür kombinler ile her zaman dikkatleri çeken başarılı influencer, ton sür ton ve monokrom tarzını stilinde sürekli kullanıyor. Mevsimlere ve sezonun trendlerine göre değişen modelleri de tanıtmaya devam ediyor. Spor, şık, özel gün kombinleri ile her zaman beğenileri topluyor.

Tesettür giyim kombinleri için aranan kıyafet modelleri son yıllarda değişmeye ve gelişmeye devam ediyor. Her kesime hitap eden parçaların üretildiği dönemde, sezonun trendleri ile oluşturulan kombinler ilgi çekmeye devam ediyor. Ebru Sever Türk'ün ölçülü giyim çerçevesinde en sık tercih ettiği etek bluz kombinleri ve elbiseler olarak karşımıza çıkıyor. Bol, ölçülü giyime dikkat ederek tercih ettiği kıyafetlerini uygun şallarla tamamlıyor. Şalların yeri tesettür modasında önemli bir yere sahiptir. Ebru Sever Türk'ün yaptığı kombinlerde şal ile kıyafet kumaş uyumu da büyük beğeni topluyor.

Ebru Sever Türk'ün sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarda yer alan ve sezonun tesettür modasına uyan parçaları Qras tasarımlarıyla dolabınıza ekleyebilirsiniz. Sezonun trendleri arasında olan modeller, kumaşlar, şallar ve eşarplarla kendi tarzınıza uygun en rahat ve şık tesettür kombinleri yaparak güzel bir geçirin.

EBRU SEVER TÜRK INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Tesettür kombinleriyle milyonlarca beğeni alan influencer Ebru Sever Türk, her ana özel en güzel kombinlerini Instagram hesabında paylaşmaya devam ediyor.