İlişkinizin uzun sürmeyeceğini gösteren işaretler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.09.2019 11:35

İlişkinizin uzun sürmeyeceğini gösteren işaretler

İlişkinizin ömrünü uzatmak ve hayat boyu mutlu olmak istiyorsanız, birlikteliğinizin şifrelerini iyi okumanız gerekiyor. Çünkü bazı işaretler ilişkinizin sonuna geldiğini söylüyor olabilir.

Haber: İlişkinizin uzun sürmeyeceğini gösteren işaretler

İlişkiniz yolunda gibi görünse de bazı işaretler ilişkinizin çok uzun sürmeyeceğini gösterir. Uzun ve mutlu bir ilişki istiyorsanız bu işaretlere dikkat etmeli ve doğru zamanda doğru değişiklikleri yapmalısınız.

ÜZERİNE TİTREMEK

İlişkilerde kıskançlık yaşamak normal bir durumdur. Ancak bu durum dengeli ve abartısız olmalıdır. Kıskançlık konusunda sınırları aşıp karşı tarafın özel hayatına müdahale etmek rahatsız edici sonuçlar doğuracağı için ilişkinize zarar verebilir. Boğulma ve sıkılma hissi nedeniyle uzun sürecek bir ilişkinin ömrü hızla kısalacaktır.

PARTNERİNİZİ ODAK NOKTASI YAPMAK

Çiftlerin birbirlerinin özel hayatı olduğu ve kendi hayatlarının büyük oranda kendi tercihleri etrafında gelişmesi gerektiğinin farkında olmaları gerekir. Eğer partnerini hayatınızın merkezine koyar ve kendi tercihlerinizi ikinci plana atarsanız bu durum ilişkiniz yavaş yavaş sona yaklaştıracaktır.

KONULARI KİŞİSEL ALGILAMAK

Partnerinizdeki değişimleri ya da olağan gelişen herhangi bir durumu fazla alınganlık gösterip kişisel algılamak, ciddi krizlere neden olabilir. Partnerinizin dalgın davranışlarını küs olmaya ya da ilişkinizde yaşanan küçük dalgalanmaları büyük problemlere yormak, olmayan sorunlarla uğraşmanıza ve ilişkinize zarar vermenize yol açar.

GÜVENSİZLİK HİSSİ

İlişkinizde yaşanan olağan şeylere bile sürekli şüpheyle bakmanız, sonu gelmez tartışmalara ve sorunlara yol açar. İlişkinizin ne kadar güçlü olursa olsun yaptığınız bu hata birlikteliğinizi hızla sona yaklaştıracaktır.

İLETİŞİM HATALARI

Partnerinizle diyalog kurarken onu yargılamak ve sorguya çekmek, ilişkinizin temellerini sarsacaktır. İletişimde güven verici ve bağlılık artırıcı ifadeler kullanmalısınız. Aksi halde birbirine sırt dönen bir çift haline gelirsiniz.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?
  Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?

  Son zamanlarda oldukça sıkça duyduğumuz cihazla zayıflama yöntemlerinin insan üzerindeki olumlu etkilerini, Ankara'da "Slimwell Bodyshape" hizmeti veren güzellik merkezi işletmecisi Ayşegül Özdemir'e sorduk.

  18.10.2019 19:44
 • Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?
  Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?

  Kadınların dünyanın her yerinde erkeklere göre ortalama üç ila beş yıl daha uzun yaşamasının ardında biyolojik faktörlerin dışında birtakım toplumsal ve kültürel nedenlerin de olduğu belirtildi. Türkiye'de kadınların doğuşta beklenen yaşam süresi 80,8 yıl iken; erkeklerde bu süre 75,3 yıl. Uzmanlara göre, kadınlar doktora gitmeye daha istekli.

  18.10.2019 12:04
 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17
 • Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı
  Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı

  Soğuk kış günleri yaklaştı. Yazın aydınlık ve ılık günleri geride kalırken, fiziksel ve sosyal şartlar insanların depresif hissetmesine zemin hazırlıyor. Liv Hospital Ulus'tan Klinik Psikolog Beril Yardımcı sonbahar depresyonundan korunmanın yollarını anlattı.

  11.10.2019 14:53