İlişkinizin uzun sürmeyeceğini gösteren işaretler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.09.2019 11:35

İlişkinizin uzun sürmeyeceğini gösteren işaretler

İlişkinizin ömrünü uzatmak ve hayat boyu mutlu olmak istiyorsanız, birlikteliğinizin şifrelerini iyi okumanız gerekiyor. Çünkü bazı işaretler ilişkinizin sonuna geldiğini söylüyor olabilir.

Haber: İlişkinizin uzun sürmeyeceğini gösteren işaretler

İlişkiniz yolunda gibi görünse de bazı işaretler ilişkinizin çok uzun sürmeyeceğini gösterir. Uzun ve mutlu bir ilişki istiyorsanız bu işaretlere dikkat etmeli ve doğru zamanda doğru değişiklikleri yapmalısınız.

ÜZERİNE TİTREMEK

İlişkilerde kıskançlık yaşamak normal bir durumdur. Ancak bu durum dengeli ve abartısız olmalıdır. Kıskançlık konusunda sınırları aşıp karşı tarafın özel hayatına müdahale etmek rahatsız edici sonuçlar doğuracağı için ilişkinize zarar verebilir. Boğulma ve sıkılma hissi nedeniyle uzun sürecek bir ilişkinin ömrü hızla kısalacaktır.

PARTNERİNİZİ ODAK NOKTASI YAPMAK

Çiftlerin birbirlerinin özel hayatı olduğu ve kendi hayatlarının büyük oranda kendi tercihleri etrafında gelişmesi gerektiğinin farkında olmaları gerekir. Eğer partnerini hayatınızın merkezine koyar ve kendi tercihlerinizi ikinci plana atarsanız bu durum ilişkiniz yavaş yavaş sona yaklaştıracaktır.

KONULARI KİŞİSEL ALGILAMAK

Partnerinizdeki değişimleri ya da olağan gelişen herhangi bir durumu fazla alınganlık gösterip kişisel algılamak, ciddi krizlere neden olabilir. Partnerinizin dalgın davranışlarını küs olmaya ya da ilişkinizde yaşanan küçük dalgalanmaları büyük problemlere yormak, olmayan sorunlarla uğraşmanıza ve ilişkinize zarar vermenize yol açar.

GÜVENSİZLİK HİSSİ

İlişkinizde yaşanan olağan şeylere bile sürekli şüpheyle bakmanız, sonu gelmez tartışmalara ve sorunlara yol açar. İlişkinizin ne kadar güçlü olursa olsun yaptığınız bu hata birlikteliğinizi hızla sona yaklaştıracaktır.

İLETİŞİM HATALARI

Partnerinizle diyalog kurarken onu yargılamak ve sorguya çekmek, ilişkinizin temellerini sarsacaktır. İletişimde güven verici ve bağlılık artırıcı ifadeler kullanmalısınız. Aksi halde birbirine sırt dönen bir çift haline gelirsiniz.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'