İlişkinizin uzun sürmeyeceğini gösteren işaretler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.09.2019 11:35

İlişkinizin uzun sürmeyeceğini gösteren işaretler

İlişkinizin ömrünü uzatmak ve hayat boyu mutlu olmak istiyorsanız, birlikteliğinizin şifrelerini iyi okumanız gerekiyor. Çünkü bazı işaretler ilişkinizin sonuna geldiğini söylüyor olabilir.

Haber: İlişkinizin uzun sürmeyeceğini gösteren işaretler

İlişkiniz yolunda gibi görünse de bazı işaretler ilişkinizin çok uzun sürmeyeceğini gösterir. Uzun ve mutlu bir ilişki istiyorsanız bu işaretlere dikkat etmeli ve doğru zamanda doğru değişiklikleri yapmalısınız.

ÜZERİNE TİTREMEK

İlişkilerde kıskançlık yaşamak normal bir durumdur. Ancak bu durum dengeli ve abartısız olmalıdır. Kıskançlık konusunda sınırları aşıp karşı tarafın özel hayatına müdahale etmek rahatsız edici sonuçlar doğuracağı için ilişkinize zarar verebilir. Boğulma ve sıkılma hissi nedeniyle uzun sürecek bir ilişkinin ömrü hızla kısalacaktır.

PARTNERİNİZİ ODAK NOKTASI YAPMAK

Çiftlerin birbirlerinin özel hayatı olduğu ve kendi hayatlarının büyük oranda kendi tercihleri etrafında gelişmesi gerektiğinin farkında olmaları gerekir. Eğer partnerini hayatınızın merkezine koyar ve kendi tercihlerinizi ikinci plana atarsanız bu durum ilişkiniz yavaş yavaş sona yaklaştıracaktır.

KONULARI KİŞİSEL ALGILAMAK

Partnerinizdeki değişimleri ya da olağan gelişen herhangi bir durumu fazla alınganlık gösterip kişisel algılamak, ciddi krizlere neden olabilir. Partnerinizin dalgın davranışlarını küs olmaya ya da ilişkinizde yaşanan küçük dalgalanmaları büyük problemlere yormak, olmayan sorunlarla uğraşmanıza ve ilişkinize zarar vermenize yol açar.

GÜVENSİZLİK HİSSİ

İlişkinizde yaşanan olağan şeylere bile sürekli şüpheyle bakmanız, sonu gelmez tartışmalara ve sorunlara yol açar. İlişkinizin ne kadar güçlü olursa olsun yaptığınız bu hata birlikteliğinizi hızla sona yaklaştıracaktır.

İLETİŞİM HATALARI

Partnerinizle diyalog kurarken onu yargılamak ve sorguya çekmek, ilişkinizin temellerini sarsacaktır. İletişimde güven verici ve bağlılık artırıcı ifadeler kullanmalısınız. Aksi halde birbirine sırt dönen bir çift haline gelirsiniz.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Çağla Şikel ve Defne Samyeli Affetmeyi 12 bin 800 Liraya Öğrendi
  Çağla Şikel ve Defne Samyeli Affetmeyi 12 bin 800 Liraya Öğrendi

  Amerikalı kişisel gelişim uzmanı Dr. John Demartini'nin 'affetmeyi' anlattığı seminerine Defne Samyeli ve Çağla Şıkel de katıldı.

  14.1.2020 16:19
 • Kitap'tan gelinlik tasarlandı
  Kitap'tan gelinlik tasarlandı

  Fethiye'de bulunan Myra Park Friends Yaşam Merkezinde 'Çocuklar Gelinlik Giymesin, Okula Gitsin' projesi kapsamında kitap sayfalarından oluşan gelinlik tasarlanarak tanıtıldı.

  13.1.2020 08:28
 • Kışın vazgeçilmezi balkabağı adeta şifa deposu
  Kışın vazgeçilmezi balkabağı adeta şifa deposu

  Kış aylarının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan balkabağı, çorbadan tatlıya birçok yemekte kullanılıyor. Çok iyi bir beta karoten, lif, kalsiyum, demir, fosfor, potasyum, bakır, magnezyum, A vitamini, C vitamini ve B grubu vitamini kaynağı olan bal kabağının sağlığa pek çok faydası bulunuyor.

  10.1.2020 13:27
 • Nefes Eğitimi denince ilk akla gelen isim: Nevşah Fidan
  Nefes Eğitimi denince ilk akla gelen isim: Nevşah Fidan

  Yeni yıl öncesi Şele Pr 'ın kurucusu arkadaşım Gülay Şele Nevşah Fidan'ın yeni kitabı "Sessizlik Devrimi" için Sultan Sarnıç'ta gerçekleşen etkinliğe davet etti. Nevşah Hanım ile tanışmak; onun moderatörlüğünde Sultan Sarnıcı dolduran yüzlerce kişiyle birlikte klasik müzik eşliğinde meditasyon yapmak muazzam bir deneyimdi.

  8.1.2020 16:02
 • Ünlülerin Bizi Kandırdığının Kanıtı 10 Fotoğrafın Orijinal ve Photoshoplu Hali
  Ünlülerin Bizi Kandırdığının Kanıtı 10 Fotoğrafın Orijinal ve Photoshoplu Hali

  Kafanızda bir güzellik standartı haline gelen ve idolünüz olan ünlünün aslında kendisininin de o güzellik standartlarına sahip olmadığını bilmek sizi şaşırtır mı? Sizden ayrıcalıklı olduğunu düşündüğünüz duruşlar aslında bir photoshop hilesi olabiliyor.

  8.1.2020 12:19