İlişkinizin Sonlanmasının 5 Muhtemel Nedeni Haberi - yenikadin.com
1.03.2019 14:27

İlişkinizin Sonlanmasının 5 Muhtemel Nedeni

İlişkinizin niçin sonlandığını bilmiyorsanız, terk edilmenize yol açan muhtemel 5 neden, size mantıklı bir açıklama yapacaktır.

Haber: İlişkinizin Sonlanmasının 5 Muhtemel Nedeni

İlişkinizin niçin uzun soluklu olmadığını merak ediyorsanız, ilişkilerin sonlanmasına neden olan durumları inceleyebilirsiniz. Böylece bir sonraki ilişkinizi daha sağlam temeller üzerine kurabilirsiniz.

1.ACELECİ OLMAK

Yangından mal kaçırırcasına acele ediyorsanız, partnerinizi sizden erken soğuyabilir. İlişkinizi tanışma, nişanlanma ve evlilik üçgeninde doğru bir zamanlamayla yürütmeniz gerekiyor.

2.GÜVENSİZLİK

Güven duygusunu kaybetmemeye çalışmalısınız. Çünkü güven duygusu bir defa kaybolursa geri kazanmak çok zordur. İlişkinizde güven duygusu yoksa, alarmlar çalmaya başlamış demektir.

3.YAŞ FARKI

"Yaş farkı benim için önemli değil" denilse de ilişkiniz ciddiyet kazanmıyor ve sadece flört aşamasında kalıyorsa, kısa bir süre içinde ilişkiniz sonlanabilir.

4.İLİŞKİNİZ SADECE CİNSELLİK ÜZERİNE Mİ KURULU?

İlişkinizi sadece cinsellik üzerine kuruluysa her geçen gün sona bir adım daha yaklaşmaktasınız. İlişkiniz sonlandıysa ve ilişkiniz sadece cinsellikten ibaret ise, sorunun kaynağını buldunuz bile.

5.KARASIZLIK

İlişkide taraflar birbirlerinin duygularını net şekilde bilmelidir. Duyguları ifade etmeme ya da duyguları ifade etmekten kaçınma ilişkinin sonunu getiren nedenlerdendir.Yeni Yenikadın Haberleri

  • Pandemide bebeğinizi emzirmenin 10 kuralı!Pandemide bebeğinizi emzirmenin 10 kuralı!

    Her geçen gün daha fazla kişide görülen Covid-19 enfeksiyonunun yüksek bulaş riski özellikle hamileleri ve emziren anneleri bir başka endişelendiriyor.

  • 100 gebeden 90'ı koronavirüsü hafif atlatıyor100 gebeden 90'ı koronavirüsü hafif atlatıyor

    Koronavirüs salgını nedeniyle birçok gebe, düzenli muayenelerini olmak için hastaneye gitmekten çekiniyor. Anne adayları, kovid-19 pozitif olmaktan endişe duymanın yanı sıra virüsün bebeğe bulaşma ve tedavide kullanılan ilaçların bebeği etkileme riski ile ilgili birçok soruya cevap arıyor.