İlişkinizin kötüye gitmesini engelleyen 5 hareket Haberi - yenikadin.com
14.09.2019 14:44

İlişkinizin kötüye gitmesini engelleyen 5 hareket

İlişkiniz zamanla yıpranabilir ve negatif yöne kayabilir. Bunun önüne geçmek için birlikteliğinize küçük dokunuşlar yapmalı ve ibreyi pozitife çevirmelisiniz.

Haber: İlişkinizin kötüye gitmesini engelleyen 5 hareket

Bazen çıkmaza giren ve sorunları atlatamayacağınızı düşündüğünüz ilişkinizde küçük hamleler yaparak heyecanı ve mutluluğu yakalayabilirsiniz.

1.ONA ÖNEM VERİN

"Fazla naz aşık usandırır" derler. Partnerinize karşı davranışlarınızda fazla alınganlık ve fazla talepkarlık onu bıktırabilir. Onun fikirlerine ve tercihlerine önem vererek ona değer verdiğinizi gösterin ve ilişkide sizin de istekli olduğunuzu gösterin.

2.PROBLEMLERLE YÜZLEŞİN

İlişkinizde sorunların ortaya çıkması olağandır. Bu durumu normal karşılamalı ve problemlerin üzerine giderek onları çözmelisiniz. Bunu başarabildiğiniz sürece ilişkinizin temelleri sağlamlaşacak ve birlikteliğinizin ömrü uzayacaktır.

3.DEDEKTİFLİĞİ BIRAKIN

Partneriniz sizin ona güvendiğini bilmek ister. Sizin devamlı açıklar aramanız ve ilişkiyi kontrol etmeye çabalamanız, onda huzursuzluğa neden olacaktır. Bu yüzden partnerinize karşı daha güvenli bir bakış açısıyla bakmanız ilişkinizi ileriye taşıyacaktır.

4.DİYALOG KURUN

İlişkinizi oturttuğunuzu ve tüm detayları hallettiğinizi düşünüyorsunuz ama bu durum ilişkinize zarar veriyor olabilir. Bu yüzden her an partnerinizle iletişimde olun ve her gün yaşanan değişimleri yakalayın. Unutmayın küçük detaylara dikkat ederek büyük mutluluklar yakalayabilirsiniz.

5.REKABETİ BIRAKIN

Partnerinizle yarışmayı ya da rekabet etmeyi bırakmayı denediğinizde ne kadar uyumlu olduğunuzu anlayacaksınız. "Sen istediğim bluzu almadın ben sana yemek yapmayacağım" ya da "Sevdiğim müziği değil kendi sevdiğin müziği açtın, ben de gömleğini ütülemeyeceğim" gibi karşılık bekleyen ifadelerden uzak durun ve ortak paydada buluşmayı deneyin.Yeni Yenikadın Haberleri

 • 3 - 9 Mayıs haftalık burç yorumları3 - 9 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 3 - 9 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor?

 • Hamur işi ve tatlı isteği depresyon habercisi olabilirHamur işi ve tatlı isteği depresyon habercisi olabilir

  Mevsimsel depresyonun depresyonun bir türü olduğunu belirten uzmanlar, kadınlarda erkeklere oranla daha fazla görüldüğüne dikkat çekiyor. Mevsimsel depresyonun en yaygın belirtilerinin artmış uyku ihtiyacı ile gündüz ağırlık hissi, yorgunluk, halsizlik, baş ağrısı veya başka fiziksel sorunlar, odaklanma ve düşünceyi toparlamakla ilgili sorunlar olduğu kaydediliyor.

 • Ara kanama şikayeti olan kadınlar dikkat! Uzman isim "Muayene şart" diyorAra kanama şikayeti olan kadınlar dikkat! Uzman isim "Muayene şart" diyor

  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe Duman, Haberler.com Haber Merkezi'nin Youtube yayınına konuk oldu. Op. Dr. Duman, kadınların gündelik hayatta sıklıkla karşılaştıkları ve akıllarda soru işaretleri yaratan soruları yanıtladı.

 • 26 Nisan - 2 Mayıs haftalık burç yorumları26 Nisan - 2 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 26 Nisan - 2 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor?

 • Hurma yemeniz için 10 önemli nedenHurma yemeniz için 10 önemli neden

  Ramazan'da sofralarımızdan eksik etmediğimiz hurma liften zengin olmasının yanı sıra potasyum, magnezyum, bakır ve B vitaminleri içeriyor. İçerdiği bu vitamin ve mineraller ile hurma 'tam bir şifa meyvesi' olarak nitelendiriliyor.