İlişkinizin kötüye gitmesini engelleyen 5 hareket Haberi - yenikadin.com
14.09.2019 14:44

İlişkinizin kötüye gitmesini engelleyen 5 hareket

İlişkiniz zamanla yıpranabilir ve negatif yöne kayabilir. Bunun önüne geçmek için birlikteliğinize küçük dokunuşlar yapmalı ve ibreyi pozitife çevirmelisiniz.

Haber: İlişkinizin kötüye gitmesini engelleyen 5 hareket

Bazen çıkmaza giren ve sorunları atlatamayacağınızı düşündüğünüz ilişkinizde küçük hamleler yaparak heyecanı ve mutluluğu yakalayabilirsiniz.

1.ONA ÖNEM VERİN

"Fazla naz aşık usandırır" derler. Partnerinize karşı davranışlarınızda fazla alınganlık ve fazla talepkarlık onu bıktırabilir. Onun fikirlerine ve tercihlerine önem vererek ona değer verdiğinizi gösterin ve ilişkide sizin de istekli olduğunuzu gösterin.

2.PROBLEMLERLE YÜZLEŞİN

İlişkinizde sorunların ortaya çıkması olağandır. Bu durumu normal karşılamalı ve problemlerin üzerine giderek onları çözmelisiniz. Bunu başarabildiğiniz sürece ilişkinizin temelleri sağlamlaşacak ve birlikteliğinizin ömrü uzayacaktır.

3.DEDEKTİFLİĞİ BIRAKIN

Partneriniz sizin ona güvendiğini bilmek ister. Sizin devamlı açıklar aramanız ve ilişkiyi kontrol etmeye çabalamanız, onda huzursuzluğa neden olacaktır. Bu yüzden partnerinize karşı daha güvenli bir bakış açısıyla bakmanız ilişkinizi ileriye taşıyacaktır.

4.DİYALOG KURUN

İlişkinizi oturttuğunuzu ve tüm detayları hallettiğinizi düşünüyorsunuz ama bu durum ilişkinize zarar veriyor olabilir. Bu yüzden her an partnerinizle iletişimde olun ve her gün yaşanan değişimleri yakalayın. Unutmayın küçük detaylara dikkat ederek büyük mutluluklar yakalayabilirsiniz.

5.REKABETİ BIRAKIN

Partnerinizle yarışmayı ya da rekabet etmeyi bırakmayı denediğinizde ne kadar uyumlu olduğunuzu anlayacaksınız. "Sen istediğim bluzu almadın ben sana yemek yapmayacağım" ya da "Sevdiğim müziği değil kendi sevdiğin müziği açtın, ben de gömleğini ütülemeyeceğim" gibi karşılık bekleyen ifadelerden uzak durun ve ortak paydada buluşmayı deneyin.Yeni Yenikadın Haberleri

 • Saçlarınız için mucize etkisi yaratan yağlarSaçlarınız için mucize etkisi yaratan yağlar

  Artan hava kirliliği, saç şekillendirici makineler ve kimyasal ürünler gibi sebeplerle saçlar zamanla yıpranabiliyor. Evde uygulanabilecek doğal ve basit birkaç yöntem ile saçlarınız eski sağlığına tekrar kavuşabilir.

 • Güne mutlu başlamanın 6 farklı yoluGüne mutlu başlamanın 6 farklı yolu

  Sabahları güne başlama şekliniz tüm günün enerjisini etkileyebilir. Hayatın tüm getirilerine rağmen bir günü olduğundan daha iyi hale getirmek için o günün sabahında kendinizi buna hazırlayabilirsiniz. Aşağıda sıralanan basit yöntemlerle siz de modunuzu yükseltin.

 • Evlilik Yıldönümü Hediyesi ile Bu Özel Günü Taçlandırın!Evlilik Yıldönümü Hediyesi ile Bu Özel Günü Taçlandırın!

  Romantik bir yıl dönümüne yakışacak en güzel şey, özenle seçilmiş bir evlilik yıldönümü hediyesidir. Eşimiz için hazırladığınız şık bir akşam yemeğinde ona özenle hazırlanmış bir hediye armağan ederek ana büyü katabilir ve günü taçlandırabiliriz.

 • 1-7 Mart haftalık burç yorumları1-7 Mart haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 1-7 Mart haftasında burçları neler bekliyor?

 • Yüz yogası mucizesini keşfedin!Yüz yogası mucizesini keşfedin!

  Vücudumuz için yaptığımız egzersizlerin vücudu şekillendirip sıkılaştırdığını ve sağlık açısından ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Tıpkı vücudumuza yaptığımız gibi yüzümüze de uygulayacağımız hareketler farklılık yaratabilir.