İlişkinizi canlandıracak 5 sihirli dokunuş Haberi - yenikadin.com
10.07.2019 11:10

İlişkinizi canlandıracak 5 sihirli dokunuş

Her şey biraz fazla mı rutinleşti? O eski romantiklikler, hediyeler, sürprizler gitti yerine tekdüze bir yaşam mı geldi? Hemen bu duruma müdahale etmeli ve süreci tercihine çevirmelisiniz.

Haber: İlişkinizi canlandıracak 5 sihirli dokunuş

İlişkinizin monotonlaştığını düşünüyorsanız hemen duruma müdahale etmeli ve kötü gidişi tersine çevirmelisiniz. Oldukça pratik yöntemlerle bu süreci tersine çevirerek ilişkinizi canlandırabilirsiniz.

1.TELEFONU BİR KENARA BIRAKIN

Sosyal medya paylaşımları partnerinizle sohbet etmenizi engelliyorsa telefonu bir kenara bırakmanın zamanı gelmiş demektir. Partnerinizle beraberken sosyal medya takibini ve sanal ortamla irtibatınız kesip birbirinize odaklanmaya çalışın. Hayatınıza renk ve heyecan geldiğini göreceksiniz.

2.BİR FİNCAN KAHVE BİRÇOK ŞEYİ DÜZELTİR

İlişkinizde monotonluk olduğunu düşünüyorsanız bunun nedeni beraber zaman geçirmemektir. Partnerinize bir fincan kahve hazırlayıp göz göze geçireceğiniz anlar sizi eski aşk dolu günlerinize götürecek.

3.ANILARI CANLANDIRIN

Tekdüze ilişkinize renk katmak için geçmişteki renkli anlarınızı hatırlayın ve anılardan bahsedin. Sinema, gezi ya da farklı bir anıyı birbirinize anlatmak kısa sürece aşkınızı alevlendirecektir.

4. BİRAZ DANS

Dansın gücünü kullanarak ilişkinizi canlandırabilirsiniz. Akşam yemeği öncesi kısa bir dans performansı ile partnerinizle aranızdaki aşkı canlandırmaya yetecek ve artacaktır.

5.TEŞEKKÜR ETMEKTEN BIKMAYIN

Partnerinizin sizi özel hissettirecek bir şey yaptığında ona gönülden teşekkür edin. Bu davranış partnerinizin olumlu davranışlarının pekişmesini ve ilişkinizin pozitif bir tabana oturmasını sağlayacaktır.