İlişkinizi canlandıracak 5 sihirli dokunuş Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
10.07.2019 11:10

İlişkinizi canlandıracak 5 sihirli dokunuş

Her şey biraz fazla mı rutinleşti? O eski romantiklikler, hediyeler, sürprizler gitti yerine tekdüze bir yaşam mı geldi? Hemen bu duruma müdahale etmeli ve süreci tercihine çevirmelisiniz.

Haber: İlişkinizi canlandıracak 5 sihirli dokunuş

İlişkinizin monotonlaştığını düşünüyorsanız hemen duruma müdahale etmeli ve kötü gidişi tersine çevirmelisiniz. Oldukça pratik yöntemlerle bu süreci tersine çevirerek ilişkinizi canlandırabilirsiniz.

1.TELEFONU BİR KENARA BIRAKIN

Sosyal medya paylaşımları partnerinizle sohbet etmenizi engelliyorsa telefonu bir kenara bırakmanın zamanı gelmiş demektir. Partnerinizle beraberken sosyal medya takibini ve sanal ortamla irtibatınız kesip birbirinize odaklanmaya çalışın. Hayatınıza renk ve heyecan geldiğini göreceksiniz.

2.BİR FİNCAN KAHVE BİRÇOK ŞEYİ DÜZELTİR

İlişkinizde monotonluk olduğunu düşünüyorsanız bunun nedeni beraber zaman geçirmemektir. Partnerinize bir fincan kahve hazırlayıp göz göze geçireceğiniz anlar sizi eski aşk dolu günlerinize götürecek.

3.ANILARI CANLANDIRIN

Tekdüze ilişkinize renk katmak için geçmişteki renkli anlarınızı hatırlayın ve anılardan bahsedin. Sinema, gezi ya da farklı bir anıyı birbirinize anlatmak kısa sürece aşkınızı alevlendirecektir.

4. BİRAZ DANS

Dansın gücünü kullanarak ilişkinizi canlandırabilirsiniz. Akşam yemeği öncesi kısa bir dans performansı ile partnerinizle aranızdaki aşkı canlandırmaya yetecek ve artacaktır.

5.TEŞEKKÜR ETMEKTEN BIKMAYIN

Partnerinizin sizi özel hissettirecek bir şey yaptığında ona gönülden teşekkür edin. Bu davranış partnerinizin olumlu davranışlarının pekişmesini ve ilişkinizin pozitif bir tabana oturmasını sağlayacaktır.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17
 • Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı
  Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı

  Soğuk kış günleri yaklaştı. Yazın aydınlık ve ılık günleri geride kalırken, fiziksel ve sosyal şartlar insanların depresif hissetmesine zemin hazırlıyor. Liv Hospital Ulus'tan Klinik Psikolog Beril Yardımcı sonbahar depresyonundan korunmanın yollarını anlattı.

  11.10.2019 14:53