İlişkinizde güveni temin eden 5 soru Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
30.07.2019 15:45

İlişkinizde güveni temin eden 5 soru

İlişkinizi sağlam bir zemine oturtmak ve güveni sağlamak için partnerinize bazı soruları sormalısınız. Doğru soruları sorarak ilişkinizdeki pürüzleri giderebilir, partnerinizden emin olabilirsiniz.

Haber: İlişkinizde güveni temin eden 5 soru

Uzun süreli ve mutlu bir ilişki için henüz yolun başındayken bazı soruları sormalı ve bu soruların cevapları ışığında ilişkinizi şekillendirmelisiniz.

1.BENİMLE UYUŞMADIĞIN NOKTA NE?

Bazı soruları sormak zor gelse de partnerinize ilişkinizin tıkandığı noktanın ne olduğunu sorarsanız birçok sorunu baştan çözmüş olursunuz. Bunu yapmazsanız sorunlar sarmalı günden güne ilişkinizi dibe çekecektir.

2.BİZİ BİR ARAYA GETİREN ŞEY NE?

Ona devamlı sizi ne kadar sevdiğini değil ilişkinizin DNA'sını çıkaracak soruları sormalısınız. Sizi bir arada tutan şeyin ne olduğunu bildiğinizde ilişkinizin odak noktasını belirlemiş olacaksınız. Bu da ilişkinizin geleceğini şekillendirmenizde size yardımcı olacak.

3.SENİN İÇİN MÜKEMMEL BİR GÜNÜ TANIMLAR MISIN?

İlişkinizin rayına oturması için çiftler birbirlerine karşı mutluluğun tanımını yapmalılar. Bunu yapmak için partnerinize mutlu bir günün tanımını yapmasını isteyerek onu nelerin mutlu ettiğini öğrenebilirsiniz.

4.HANGİ ÖZELLİĞİNİ DEĞİŞTİRMEK İSTERDİN?

Partnerinize bu soruyu sorarak onun kendinde gördüğü eksikliği tanımlayabilirsiniz. Bunları düzeltme için ona yardım edebilir ve onun kendini kötü hissetmesine neden olacak durumlara karşı da tedbirli olabilirsiniz.

5.YAŞAYACAK SON 1 AYIN KALSAYDI NE YAPARDIN?

Partnerinize bu soruyu yönelttiğinizde onun neye önem verdiğini, en çok neleri sevdiğini ve neyin onun için vazgeçilmez olduğunu anlayacaksınız. Böylece ilişkiniz süresince neleri önceliğe almanız gerektiğini bileceksiniz.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'