İlişkilerde kaçınmanız gereken 5 davranış Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
9.08.2019 12:13

İlişkilerde kaçınmanız gereken 5 davranış

İlişkinizi ileri seviyeye taşımak için yapmadığınız bırakmıyor ama ilişkiniz tam tersine daha da kötü mü oluyor? Belki de yaptığınız hamlelerde yanlış davranıyorsunuzdur.

Haber: İlişkilerde kaçınmanız gereken 5 davranış

İlişkinizi sağlam bir zemine oturtmak ve mutlu ilişkinin sağlıklı şekilde ilerlemesi için hamleler yapıyorsunuz ama sonuçlar beklediğiniz gibi olmuyor. Çünkü yaptığınız bazı davranışlar ilişkinize yarar değil zarar veriyor.

1.HIZLI ADIMLAR ATMAK

İlişkinizde hızlı ilerlemek yapılacak en büyük hatalardandır. Hem kendinize hem de partnerinize yeteri süre tanıyarak birbirinizden gerçekten hoşlanıp hoşlanmadığınız anlamalısınız. Hızlı gitmek ve ilişkiyi zorlamak hatalara ve yanlış karar neden olacağı için bunu yapmalısınız.

2.ONU TÜM HAYATINIZ YAPMAK

Kadınların birçoğu bu hataya düşer. Bunun bir işe yaramayacağını baştan söyleyelim. Kendinizi ilişkini içinde kaybetmeye ve alışkanlıklarınızdan kopmaya başladıkça mutsuz olduğunuzu göreceksiniz. O yüzden ilişkinizde kendinize vakit ayırmalı ve kendi ilgi ve isteklerinize de yoğunlaşmalısınız.

3.NAZİK OLMAMAK

Küçük bir detay gibi olsa da partnerinize karşı nazik olmamak ilişkinize en çok zarar verecek detaylardandır. İlişkinizde nazik çizgiyi koruduğunuz sürece birçok sorun kendiliğinden çözülecektir.

4.ONUN SEVMEDİĞİ KİŞİLERE KABA DAVRANMAK

Yapmacık davranmanıza gerek yok. Onun sevdiği kişiler yakın davranmak ve sevmediği kişilere kaba davranmak zorunda değilsiniz. Davranışlarınızda doğal olun ve ilişkinizin doğal seyirde gelişmesine müsaade edin.

5.ONAYLAMANIZI BEKLEMEK

Beraber yaptığınız aktivitelerde, alışverişte ve tercihlerinizde devamlı sizin onayınızın alınmasını beklemek, partnerinizi rahatsız edebilir. Partnerinizin belirli oranda kurallarınıza uysa da zaman zaman tavsiyelerinize uymakta zorlanabilir. Bu da ilişkinizde ufak çaplı sarsıntılara neden olabilir.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif
  Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif

  Yılbaşı hepimizin yeni bir seneye geçmenin heyecanı ile herkesçe severek kutlanılan bir gün. Durum böyle olunca uzayıp giden sofralar yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez parçaları haline geliyor.

  10.12.2019 12:07
 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52
 • Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler
  Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler

  Cildimiz bedenimizin dışarı açılan penceresidir. Durum böyle olunca hiçbirimiz penceremizi kirli göstermek istemeyiz. Cildin hem içten hem de dıştan temizliği bu yüzden oldukça önem teşkil eder.

  3.12.2019 14:56