İlişkilerde kaçınmanız gereken 5 davranış Haberi - yenikadin.com
9.08.2019 12:13

İlişkilerde kaçınmanız gereken 5 davranış

İlişkinizi ileri seviyeye taşımak için yapmadığınız bırakmıyor ama ilişkiniz tam tersine daha da kötü mü oluyor? Belki de yaptığınız hamlelerde yanlış davranıyorsunuzdur.

Haber: İlişkilerde kaçınmanız gereken 5 davranış

İlişkinizi sağlam bir zemine oturtmak ve mutlu ilişkinin sağlıklı şekilde ilerlemesi için hamleler yapıyorsunuz ama sonuçlar beklediğiniz gibi olmuyor. Çünkü yaptığınız bazı davranışlar ilişkinize yarar değil zarar veriyor.

1.HIZLI ADIMLAR ATMAK

İlişkinizde hızlı ilerlemek yapılacak en büyük hatalardandır. Hem kendinize hem de partnerinize yeteri süre tanıyarak birbirinizden gerçekten hoşlanıp hoşlanmadığınız anlamalısınız. Hızlı gitmek ve ilişkiyi zorlamak hatalara ve yanlış karar neden olacağı için bunu yapmalısınız.

2.ONU TÜM HAYATINIZ YAPMAK

Kadınların birçoğu bu hataya düşer. Bunun bir işe yaramayacağını baştan söyleyelim. Kendinizi ilişkini içinde kaybetmeye ve alışkanlıklarınızdan kopmaya başladıkça mutsuz olduğunuzu göreceksiniz. O yüzden ilişkinizde kendinize vakit ayırmalı ve kendi ilgi ve isteklerinize de yoğunlaşmalısınız.

3.NAZİK OLMAMAK

Küçük bir detay gibi olsa da partnerinize karşı nazik olmamak ilişkinize en çok zarar verecek detaylardandır. İlişkinizde nazik çizgiyi koruduğunuz sürece birçok sorun kendiliğinden çözülecektir.

4.ONUN SEVMEDİĞİ KİŞİLERE KABA DAVRANMAK

Yapmacık davranmanıza gerek yok. Onun sevdiği kişiler yakın davranmak ve sevmediği kişilere kaba davranmak zorunda değilsiniz. Davranışlarınızda doğal olun ve ilişkinizin doğal seyirde gelişmesine müsaade edin.

5.ONAYLAMANIZI BEKLEMEK

Beraber yaptığınız aktivitelerde, alışverişte ve tercihlerinizde devamlı sizin onayınızın alınmasını beklemek, partnerinizi rahatsız edebilir. Partnerinizin belirli oranda kurallarınıza uysa da zaman zaman tavsiyelerinize uymakta zorlanabilir. Bu da ilişkinizde ufak çaplı sarsıntılara neden olabilir.Yeni Yenikadın Haberleri

 • 12-18 Nisan haftalık burç yorumları12-18 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

 • Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!

  Bazı insanlar aşkı bulmakta çok şanslılar. Bazılarıysa sürekli gerçek aşkın arayışında. Bu arayış bazen kalp kırıklıklarına yol açsa da, kim hayatını aşkla daha anlamlı ve hoş bir hale getirmek istemez ki?

 • Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!

  İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün olumsuz etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.

 • 5-11 Nisan haftalık burç yorumları5-11 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 5-11 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?