İlişkide bir sonraki aşamaya geçmek için göstergeler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
30.05.2019 14:29

İlişkide bir sonraki aşamaya geçmek için göstergeler

Her ilişki kendini ya imha etmeye ya da bir üst sürüme ulaşmayı hedefler. Önemli olan ise bu iki seçenekten hangisini seçeceğimizi bilmektir. Ciddi bir adım atmak hayatımızı değiştirir ve bunun için ilişkimizden emin olmamız gerekir.

Haber: İlişkide bir sonraki aşamaya geçmek için göstergeler

İlişkilerdeki en önemli sorulardan biri bir sonraki aşamaya geçmek için belirsizliğin olmasıdır. Ne zaman yakınlaştığınız farkında bile olmayabilirsiniz. Ama hayatınızda büyük bir yer kaplayabilir. Eğer ilişkinizde bu maddeler varsa bir sonraki aşama için hazırsınız demektir.

Konuştuğunuz konular bitmiyorsa

Sürekli konuştukça konuşasınız geliyorsa ve derin derin sohbet edebiliyorsanız iyi bir ilişki yaşıyorsunuz demektir. Siz kendiniz ve çevreniz hakkında konuşuyorken o dinliyor ve cevap veriyorsa ya da tam tersi oluyorsa bu ilerisi için iyi bir çift olabileceğinizin ve işlerin bir adım öteye taşınması gerektiğini anlamına gelebilir.

Size özel şakalarınız varsa

İletişimin ilişkide en önemli şey olduğunu söyledik. Hatta en mutlu çiftlerin birbirleri ile en yakın arkadaş olan çiftler olduğunu da biliyoruz. Bu nedenle derinleşmiş sohbetlerin sonucu olarak birbirimizi tanıyarak güleceği ağlayacağı şeyleri biliriz. Özel şakalar da bu sinyallerden biridir.

Konuşmadan da aynı şeyi düşündüğünüzü söylüyorsanız

Ancak birbirini gerçekten tanıyan çiftler karşı tarafın düşünme şeklini bilir. Aynı şeye bakıp birbirinizin suratına bakabilirsiniz. Benzer mimikler veriyor olabilirsiniz. En önemlisi o konu hakkında aynı şeyi düşünmüşsünüzdür. Çünkü o konu hakkında daha önce konuşmuşsunuzdur.

Ben yerine biz diyor ve gelecek hakkında birlikte plan yapıyorsanız

En önemli göstergelerden biridir gelecek. Geleceğinizde tahayyül etmediğiniz biri için biz demez ve planlarınıza katmazsınız. Onsuz bir gelecek düşünemediğiniz kişi ile hayatlarınızı birleştirin der büyüklerimiz. Ya da geçmişteki anlarda da bir olduysanız biz bunu yaptık dersiniz ki bu da karşı tarafa verilen değer demektir.

Sürekli onu hatırlıyorsanız

Arkadaşlarınızla konuşurken o da bunu yapmayı sever demek ya da yolda gördüğünüz bir şey size onu hatırlatması onu kafanızdan çıkaramadığınız ve düşünsel yapınızla iç içe olduğunu gösterir. Yaşamınızda büyük bir yer kaplayan bu kişi bir sonraki aşama için ideal kişi olabilir.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'