İlişkide bir sonraki aşamaya geçmek için göstergeler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

İlişkide bir sonraki aşamaya geçmek için göstergeler

Her ilişki kendini ya imha etmeye ya da bir üst sürüme ulaşmayı hedefler. Önemli olan ise bu iki seçenekten hangisini seçeceğimizi bilmektir. Ciddi bir adım atmak hayatımızı değiştirir ve bunun için ilişkimizden emin olmamız gerekir.

Haber: İlişkide bir sonraki aşamaya geçmek için göstergeler

İlişkilerdeki en önemli sorulardan biri bir sonraki aşamaya geçmek için belirsizliğin olmasıdır. Ne zaman yakınlaştığınız farkında bile olmayabilirsiniz. Ama hayatınızda büyük bir yer kaplayabilir. Eğer ilişkinizde bu maddeler varsa bir sonraki aşama için hazırsınız demektir.

Konuştuğunuz konular bitmiyorsa

Sürekli konuştukça konuşasınız geliyorsa ve derin derin sohbet edebiliyorsanız iyi bir ilişki yaşıyorsunuz demektir. Siz kendiniz ve çevreniz hakkında konuşuyorken o dinliyor ve cevap veriyorsa ya da tam tersi oluyorsa bu ilerisi için iyi bir çift olabileceğinizin ve işlerin bir adım öteye taşınması gerektiğini anlamına gelebilir.

Size özel şakalarınız varsa

İletişimin ilişkide en önemli şey olduğunu söyledik. Hatta en mutlu çiftlerin birbirleri ile en yakın arkadaş olan çiftler olduğunu da biliyoruz. Bu nedenle derinleşmiş sohbetlerin sonucu olarak birbirimizi tanıyarak güleceği ağlayacağı şeyleri biliriz. Özel şakalar da bu sinyallerden biridir.

Konuşmadan da aynı şeyi düşündüğünüzü söylüyorsanız

Ancak birbirini gerçekten tanıyan çiftler karşı tarafın düşünme şeklini bilir. Aynı şeye bakıp birbirinizin suratına bakabilirsiniz. Benzer mimikler veriyor olabilirsiniz. En önemlisi o konu hakkında aynı şeyi düşünmüşsünüzdür. Çünkü o konu hakkında daha önce konuşmuşsunuzdur.

Ben yerine biz diyor ve gelecek hakkında birlikte plan yapıyorsanız

En önemli göstergelerden biridir gelecek. Geleceğinizde tahayyül etmediğiniz biri için biz demez ve planlarınıza katmazsınız. Onsuz bir gelecek düşünemediğiniz kişi ile hayatlarınızı birleştirin der büyüklerimiz. Ya da geçmişteki anlarda da bir olduysanız biz bunu yaptık dersiniz ki bu da karşı tarafa verilen değer demektir.

Sürekli onu hatırlıyorsanız

Arkadaşlarınızla konuşurken o da bunu yapmayı sever demek ya da yolda gördüğünüz bir şey size onu hatırlatması onu kafanızdan çıkaramadığınız ve düşünsel yapınızla iç içe olduğunu gösterir. Yaşamınızda büyük bir yer kaplayan bu kişi bir sonraki aşama için ideal kişi olabilir.

30.05.2019 14:29 [12100890]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.