İki yaşındaki bebek annesini kazayla öldürdü! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
12.09.2019 16:58

İki yaşındaki bebek annesini kazayla öldürdü!

Belarus'ta bir anne iki yaşındaki çocuğunu aracın camından almak istedi. O esnada çocuk yanlışlıkla kontrol tuşuna basınca annenin boynu cama sıkıştı. Yaşanan kaza sonu anne hayatını kaybetti.

Haber: İki yaşındaki bebek annesini kazayla öldürdü!

Belarus'un Staroe Selo bölgesinde geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda annenin boynu, bebeğini aracın camından alırken bebeğin kontrol tuşlarına basması sonucu cama sıkıştı. Talihsiz anne, kaldırıldığı hastanede tedavi görürken yaşam mücadelesini kaybetti.

CAMLA ARACIN ARASINA SIKIŞTI

Genç anne, iki yaşındaki çocuğunu aracın ön koltuğunun yarı açık halde olan camından almak isterken bebeğin kontrol tuşlarına basmasıyla annenin kafası cama sıkıştı. Kaza sonucu hastaneye kaldırılan anne 8 gün boyunca hastanede yattı ama yaşam mücadelesini kaybetti.Yeni Sağlık Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.