İhanet Sonrası Şaşırtan Aşk Açıklaması! Haberi - yenikadin.com
4.07.2022 19:00

İhanet Sonrası Şaşırtan Aşk Açıklaması!

Ünlü popçu İrem Derici, önceki akşam Sivrihisar Belediyesi'nin düzenlediği Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali'nin kapanış gecesinde sahneye çıktı. Geçtiğimiz aylarda Cem Belevi'nin ihanetine uğrayan Derici, aşk hayatı hakkında konuştu. İşte detaylar...

Haber: İhanet Sonrası Şaşırtan Aşk Açıklaması!
Dantel şarkısıyla sahneye çıkan İrem Derici kendisini dinlemeye gelen binlerce kişiye unutulmaz anlar yaşattı.

"COŞMAK BİZİM İŞİMİZ"

Sahnede sevenlerine seslenen Derici, "Bugün dünyanın merkezine geliyorum diye prenses gibi giyinip gelmek istedim. Normalde bu kadar süslenmem. Sizin için süslendim. Bu akşam eğlence garanti. Çoşmak ve deliler gibi dans etmek, şarkı söylemek bizim işimiz" dedi.

ELBİSESİYLE GÖZ KAMAŞTIRDI

İrem Derici, sahnede giydiği gül kurusu ve derin bacak yırtmaçlı elbisesiyle de göz kamaştırdı.

"ÇOLUK ÇOCUĞA KARIŞMAK İSTEMİYORUM"

Geçtiğimiz aylarda Cem Belevi'nin ihanetine uğrayan Derici, aşk hayatı hakkında da konuştu.

Kalbinin boş olduğunu söyleyen Derici "Büyük konuşmak istemiyorum ama evlenip çoluk çocuğa karışmak istemiyorum. Tanıştın, aşık oldun falan... Benim bunlara ayıracak vaktim yok" diyerek şaşırttı.

İREM DERİCİ KİMDİR?

İrem Derici, 21 Mart 1987 tarihinde Hulusi Derici ve Jale Ediz'in kızı olarak İstanbul'da dünyaya geldi. Dört yaşında org çalmaya başlayan şarkıcı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı piyano bölümünü liseyle beraber bitirdi. İstanbul Bilgi Üniversitesi sosyoloji bölümününden mezun oldu, pazarlama iletişimi yüksek lisans programına devam ederken O Ses Türkiye'ye katıldı ve yarı finale kadar yükseldi. O Ses Türkiye'den önce üç yıl bir reklam ajansında metin yazarı olarak çalıştı. Aynı dönemde Monopop isimli grubuyla Türkiye'nin birçok yerinde sahne aldı.

2012'de "Bensiz Yapamazsın" single'ı ile profesyonel olarak müzik hayatına başladı. Ardından Mayıs 2013'te ikinci single'ı "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı"nı piyasaya çıkardı. Aynı yılın Eylül ayında İki adlı bir maxi single yayımladı. Bu maksi teklinin ilk klibi "Sevgi Olsun Taştan Olsun" şarkısına çekilirken ikinci klibi "Zorun Ne Sevgilim"e çekildi. "Zorun Ne Sevgilim", Türkiye Resmi Listesi'nde üç hafta iki numarada kaldı.

Ardından Neşet Ertaş şarkısı olan "Neredesin Sen?"i yeniden yorumladığı bir single piyasaya sürdü. 2014'te yayımladığı "Kalbimin Tek Sahibine" single'ı Türkiye'de hit oldu. Aynı yıl ikinci maxi single'ı Üç'ü çıkardı. Çıkış şarkısı "Bir miyiz?"in yanı sıra "Nabza Göre Şerbet" şarkılarına video klip çekildi. Mart 2015'te "Değmezsin Ağlamaya" ve Eylül 2015'te "Aşk Eşittir Biz" single'ların yayımladı. "Aşk Eşittir Biz", Türkiye'de iki numaraya kadar yükseldi. Aynı yıl ayrıca Emrah Karaduman'ın Tozduman albümündeki "Nerden Bilecekmiş" şarkısını seslendirdi. İrem Derici, Şubat 2016'da ilk stüdyo albümü Dantel'i piyasaya sürdü.

Ardından üçüncü klip "Dur Yavaş" ve dördüncü klip "Bana Hiçbir Şey Olmaz" şarkılarına geldi. 11 Temmuz-21 Eylül 2016'da Rising Star Türkiye yarışmasının ikinci sezonunda jüri üyeliği yaptı. 2017'de Mustafa Ceceli'nin Zincirimi Kırdı Aşk albümünün çıkış şarkısı "Kıymetlim"de ve Yonca Evcimik'in "Kendine Gel" single'ında düet şarkıcısı olarak yer aldı. Ayrıca kendisine ait "Tektaş" adlı bir single piyasaya sürdü. Aynı sene Bekar Bekir isimli filmin müziği "Sevimli" seslendirdi. 2018 yılı Ağustos ayında Sabıka Kaydı başlıklı albümü piyasaya sürüldü. 2019 Şubat ayında "Meftun" başlıklı teklinin ardından, 31 Mayıs 2019'da da Mest Of başlıklı albüm yayımlandı. Dudak Payı, Vazgeçtim İnan, Affeder mi Aşk Bizi?, Konu O Olunca isimli single çalışmaları bulunuyor.

İREM DERİCİ ÖZEL HAYATI

13 Eylül 2014'te radyocu Rıza Esendemir ile yaptığı evliliği 22 Mart 2016'da sonlandırdı.
.Kaynak: Snob MagazinYeni Magazin Haberleri