İdeal Erkeğin 10 Özelliği Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.05.2019 11:06

İdeal Erkeğin 10 Özelliği

İdeal erkeği bulmak için öncelikle ideal erkeğin özelliklerini belirlemeniz lazım. Bunu yaptıktan sonra ideal erkeği bulmak hiç de zor değil.

Haber: İdeal Erkeğin 10 Özelliği

İdeal erkeği bulmanın çok zor olduğunu düşünenlerden misiniz? İdeal erkeğin özelliklerinin neler olduğunu biliyorsanız ruh ikizinizi bulmak hiç de zor olmayacak.

MUTFAĞA GİRMELİ

Bir erkek mutfaktaki tabakları, bardakları kırmadan yemek yapabiliyor ve tezgahı temiz bir şekilde bırakabiliyorsa ideal erkek olma yolunda çok büyük mesafeler kaydetmiş demektir.

GÜVENİLİR OLMALI

Kadınların erkeklerde aradığı ilk ve temel özellik güvenilir olmasıdır. Hayatınızı birleştireceğiniz kişinin güvenilir olması para ve dış görünüm gibi etkenlerden çok daha önemlidir.

DÜRÜST OLMALI

Güvenilir olmanın tamamlayıcısı olan dürüstlük, hem size hem başkalarına karşı takınması gereken bir tavırdır. Arkadaşlarına, patronuna ve ailesine karşı kolayca yalan söyleyen bir erkek, eşine de kolayca yalan söyleyecektir.

SAYGILI DURUŞU OLMALI

Bir erkeği erkek yapan en önemli özellik saygılı olmasıdır. Neyi nerede yapacağını bilmek, çocukla çocuk, büyükle büyük olmak erkeği yücelten davranışlardır. Kaba davranışları olan bir erkekten hemen uzaklaşmak en doğrusu olacaktır.

AİLESİNE DEĞER VERMELİ

Partnerinizin kraliyet ailesinden gelmesine gerek yok ama erkeğin ailesine karşı saygılı olması ve aile birlikteliğinin önemini kavramış biri olması gereklidir.

ÇALIŞKAN OLMALI

Hedefi olan bir erkek aynı zamanda hayata karşı motive olmuş demektir. Daha iyisini yapmak ve daha yükseği hedeflemek, ideal bir erkeğin temel özelliklerindendir.

MADDİ GÜCÜ OLMALI

Erkeğin ailesini geçindirecek kadar maddi gücü olması gereklidir. Çok zengin olmaktan bahsetmiyoruz. Erkeğin temek ihtiyaçlari karşılayacak ve ortalama refah düzeyini sağlayacak kadar maddi gücü olması gereklidir.

AYRINTILARA ÖNEM VERMELİ

Kadınların ne kadar hassas olduğunu bilen , yıl dönümlerini unutmayan, küçük de olsa hediyeler alan erkek, ideal erkeğin en önemli özelliklerini bünyesinde toplamış demektir.

GÜLDÜRMELİ

İyi bir erkek mutlaka partnerini güldürmeli. Kadınlar, kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlar. Yerinde ve zamanında espriler yapabilen bir erkek, tamamlayıcı diğer unsurlarla beraber ruh ikiziniz olabilir.

UYUMLU OLMALI

Sohbet ederken yanında rahat olmadığınız erkekten uzak durun. Onun yanındayken rahat olmalı ve samimi bir uyum yakalamalısınız.Yeni Yenikadın Haberleri

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.