İçecekleri anında buz gibi yapan yöntem Haberi - yenikadin.com
27.07.2019 08:14

İçecekleri anında buz gibi yapan yöntem

Alışverişten eve geldiğinizde ya da kısa bir egzersizden sonra soğuk bir içecek istersiniz ama buzdolabında soğuk içecek yoktur. İçecekleri anında buz gibi yapan yöntemle bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Haber: İçecekleri anında buz gibi yapan yöntem

Biraz tuz, biraz buz küpü ve biraz su ile ılık içecekleri anında buz gibi yapabilirsiniz. Basit malzemelerle yapılan uygulamanın yapılışı da çok kolay.

1 DAKİKADA 20 DERECE SOĞUTUYOR

Gerekli malzemeler: Su, tuz, kova veya tencere, buz küpleri

Hazırlanışı: Suyu tencereye doldurun. Tuzu ve buz küplerini suya ilave edin. İçeceğiniz hazırladığınız karışımın içine koyun ve 1 dakika bekleyin. İçeceğiniz 1 dakika gibi kısa bir sürede yaklaşık 20 derece birden soğuyacaktır.Yeni Yenikadın Haberleri

 • 17-23 Mayıs haftalık burç yorumları17-23 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 17 - 23 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor?

 • 10-16 Mayıs haftalık burç yorumları10-16 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 10 - 16 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor?

 • Hasan Hüseyin Yılmaz: Bu sezon saç trendlerinde kahküllü, bol kesimler ön plandaHasan Hüseyin Yılmaz: Bu sezon saç trendlerinde kahküllü, bol kesimler ön planda

  2021'in saç trendlerini ve sağlıklı görünen saçların formülünü anlatan ünlü saç tasarımcısı Hasan Hüseyin Yılmaz , bu sezon kahküllü, bol kesimlerin ön planda olacağını kaydetti.

 • İlişkilerdeki kıskançlık sevgiye bağlanmamalıİlişkilerdeki kıskançlık sevgiye bağlanmamalı

  Bir ilişkide en temel unsur güven olarak görülürken; kıskançlığın sevgiyle bağdaştırılması sık yapılan bir hata olarak kabul ediliyor. Uzmanlar, kıskançlıkların güvensizliğe, çarpık ilişkiler yaşayan çevreye ve çocukken şahit olunan olaylara bağlanabileceğini fakat sevgiyle bağdaştırılmaması gerektiğini vurguluyor.