İç güzelliğe değil dış görünüşe önem veren burçlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.08.2019 16:46

İç güzelliğe değil dış görünüşe önem veren burçlar

Aşk hayatınızı belirleyen burçlar, seçimlerinizde sizi farklı kriterle göre tercih yapmaya itiyor. Bazı burçlar iç görünüşe önem verirken bazıları ise dış güzelliğe önem veriyor.

Haber: İç güzelliğe değil dış görünüşe önem veren burçlar

"Önemli olan dış güzellik değil iç güzellik" diyorum deseniz de gerçek pek de öyle değil. Çünkü siz iç güzellik deseniz de burcunuz sizi dış güzelliği aramaya itiyor olabilir.

TERAZİLER

Bakımlı olmaya ve şık görünmeye çok önem veren Teraziler, çekici görünüme önem verir. Abartılı olmamak kaydıyla estetik görünüm arayan Teraziler, kibar ve modern görünümden hoşlanırlar.

BAŞAKLAR

Çok seçici ve kılı kırk yaran bir tarzı olan Başaklar, eş seçimi konusunda da aynı şekilde titiz davranır. Dış görünüm konusunda çok detaycı olan başak burcu insanları, sadece partnerine karşı değil kendisine karşı da açık acımasız eleştiriler yapar.

BOĞA

Dışarıdan bakıldığında aristokrat bir tarzı olan Boğalar, zevkine düşkün insanlardır. Lükse ve güzelliğe önem veren Boğalar, dış görünümde kusursuzluğu aradığı gibi maddi olarak da güçlü olmaya önem verirler.

ASLAN

Zodyak'ın starı olan Aslanlar, özgüveni ile her yerde ön plana çıkarlar. Giyim tarzına ve dış görünüme önem veren Aslanlar, sönük karakterlerden hiç hoşlanmaz. Onlar için dış görünümün şık ve zarif olması yetmez, aynı zamanda karşısındakinin havalı ve özgüvenli olmasını ister. Kısacası Aslanların yanında mütevazi tipleri pek göremezsiniz.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?
  Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?

  Son zamanlarda oldukça sıkça duyduğumuz cihazla zayıflama yöntemlerinin insan üzerindeki olumlu etkilerini, Ankara'da "Slimwell Bodyshape" hizmeti veren güzellik merkezi işletmecisi Ayşegül Özdemir'e sorduk.

  18.10.2019 19:44
 • Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?
  Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?

  Kadınların dünyanın her yerinde erkeklere göre ortalama üç ila beş yıl daha uzun yaşamasının ardında biyolojik faktörlerin dışında birtakım toplumsal ve kültürel nedenlerin de olduğu belirtildi. Türkiye'de kadınların doğuşta beklenen yaşam süresi 80,8 yıl iken; erkeklerde bu süre 75,3 yıl. Uzmanlara göre, kadınlar doktora gitmeye daha istekli.

  18.10.2019 12:04
 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17