İç güzelliğe değil dış görünüşe önem veren burçlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.08.2019 16:46

İç güzelliğe değil dış görünüşe önem veren burçlar

Aşk hayatınızı belirleyen burçlar, seçimlerinizde sizi farklı kriterle göre tercih yapmaya itiyor. Bazı burçlar iç görünüşe önem verirken bazıları ise dış güzelliğe önem veriyor.

Haber: İç güzelliğe değil dış görünüşe önem veren burçlar

"Önemli olan dış güzellik değil iç güzellik" diyorum deseniz de gerçek pek de öyle değil. Çünkü siz iç güzellik deseniz de burcunuz sizi dış güzelliği aramaya itiyor olabilir.

TERAZİLER

Bakımlı olmaya ve şık görünmeye çok önem veren Teraziler, çekici görünüme önem verir. Abartılı olmamak kaydıyla estetik görünüm arayan Teraziler, kibar ve modern görünümden hoşlanırlar.

BAŞAKLAR

Çok seçici ve kılı kırk yaran bir tarzı olan Başaklar, eş seçimi konusunda da aynı şekilde titiz davranır. Dış görünüm konusunda çok detaycı olan başak burcu insanları, sadece partnerine karşı değil kendisine karşı da açık acımasız eleştiriler yapar.

BOĞA

Dışarıdan bakıldığında aristokrat bir tarzı olan Boğalar, zevkine düşkün insanlardır. Lükse ve güzelliğe önem veren Boğalar, dış görünümde kusursuzluğu aradığı gibi maddi olarak da güçlü olmaya önem verirler.

ASLAN

Zodyak'ın starı olan Aslanlar, özgüveni ile her yerde ön plana çıkarlar. Giyim tarzına ve dış görünüme önem veren Aslanlar, sönük karakterlerden hiç hoşlanmaz. Onlar için dış görünümün şık ve zarif olması yetmez, aynı zamanda karşısındakinin havalı ve özgüvenli olmasını ister. Kısacası Aslanların yanında mütevazi tipleri pek göremezsiniz.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!

  Bazı rahatsızlıklar cildimizden sinyal verirler.Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek konu ile ilgili bilgiler verdi.

 • 40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey

  40 yaşından sonra bebek sahibi olmak, çiftlere ebeveynlik için daha duygusal ve finansal olarak hazır olana kadar bekleme şansı verebilir. Bununla birlikte, doğurganlık yaşla birlikte azaldığından hamile kalma konusunda zorluklar yaşanabilir. Özellikle kadınlar için doğurganlık durumu 40 yaş sonrasında önemli ölçüde azalabilmektedir.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.