İbrahim Büyükak'tan 18 yıllık nostaljik paylaşım Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
20.08.2019 10:16

İbrahim Büyükak'tan 18 yıllık nostaljik paylaşım

İbrahim Büyükak, eşi Nurdan Beşer'le 18 yıl önce çekildikleri fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Paylaşım takipçilerinin büyük beğenisini aldı.

Haber: İbrahim Büyükak'tan 18 yıllık nostaljik paylaşım

Ünlü oyuncu İbrahim Büyükak sosyal medya hesabından nostaljik bir paylaşım yaptı. Büyükak, 18 yıl önce şimdiki eşiyle çekildikleri fotoğrafı talipçileriyle paylaştı. Paylaşıma çok sayıda beğeni ve yorum geldi.

ASLI ENVER'DEN YORUM GELDİ

Ünlü oyuncu İbrahim Büyükak'ın nostaljik paylaşımına Aslı Enver'den romantik yorum geldi. Enver, kalp emojisi kullanarak fotoğrafı beğendiğini ifade etti.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • Burcunuzu bu hafta neler bekliyor?Burcunuzu bu hafta neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 27 Temmuz-2 Ağustos haftasında burçları neler bekliyor?

 • Kurban Bayramı'nda eti doğru tüketinKurban Bayramı'nda eti doğru tüketin

  Diyetisyen Canberk Yaşar, bayram ikramlarının cazibesine kapılmamayı ve beslenmeye dikkat edilmesi gerektiğini öneriyor.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.