Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu'nu yumrukladı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
21.09.2019 11:27

Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu'nu yumrukladı

Yıllar önce ayrılmalarına rağmen dostlukları süren Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu, spor salonunda eğlenceli anlar yaşadı.

Tenis ve yüzme performansıyla göz dolduran Hülya Avşar, boks performansıyla da dikkatleri çekmeyi başardı. Avşar'ın ilk hedefi ise eski eşi Kaya Çilingiroğlu oldu.

YUMRUKLADI, TEKMESİ BOŞA GİTTİ

Özel bir spor salonunda bir araya gelen Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu, bok platformunda eğlenceli anlar yaşadı. Avşar kızının darbelerine direnmeye çalışan Kaya Çilingiroğlu, zor anlar yaşadı. İkili'nin performansını görenler ise "Hülya Avşar, tüm hıncını aldı" yorumu yaptı.Yeni Magazin Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.