Hızlı Makyaj Yapmanın İpuçları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Hızlı Makyaj Yapmanın İpuçları

Adım adım hızlı ve kusursuz makyaj yapmanın yolları…

Haber: Hızlı Makyaj Yapmanın İpuçları

Sabah uykunuzu en az 10 dakika daha fazla almak istiyorsanız ya da makyaj yapmak için çok vaktiniz yoksa hızlı makyaj yöntemlerini öğrenmenizde fayda var. İşte 4 adımda hızlı makyaj yapma yöntemleri…

Fondöten ve BB Krem: Cilt kusurlarınızı BB krem ya da kapatıcılığı daha iyi fondöten kullanarak kapatın. Fırça yerine ellerinizi kullanarak uygulayabilirsiniz. Ellerinizin ısısı ürünün cildinize daha hızlı bir şekilde dağılmasını sağlayacaktır.

Çok İşlevli Göz Kalemi: Keskin hatlı eyeliner yerine yumuşak uçlu ve arka kısmında dağıtma süngeri olan göz kalemi kullanırsanız hem buğulu hem kolay bir göz makyajı yapabilirsiniz.

Rimel: Her zaman kirpik kıvırıcı ile uğraşacak vaktiniz olmayabilir. Kıvırma etkisi yüksek rimeller tercih edin.

Ruj: Dudak kalemi gerektirmeyecek doğal tonlarda ruj kullanmanızda fayda var. Koyu rujlarda dağılmadan dolayı düzeltme işlemini yapmak zaman kaybı olabilir. Bunun dışında yanınıza alacağınız lip balm ile dudaklarınızın gün boyu canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.


30.3.2017 11:43 [9437216]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Yoga Çocukları Olumlu Etkiliyor
  Yoga Çocukları Olumlu Etkiliyor

  Okul çağındaki çocuklarda yapılan çalışmalar, yoga ve bedensel farkındalık egzersizlerinin hem fiziksel hem de zihinsel sağlığı iyileştirdiğini gösterdi.

  28 dakika önce..
 • Kırmızı Et Tüketemeyen Bireyler İçin Beslenme Önerileri
  Kırmızı Et Tüketemeyen Bireyler İçin Beslenme Önerileri

  Son zamanlarda ülkemizde yaşanan Şarbon hastalığı tehlikesi nedeniyle kırmızı et yemekten kaçınıyorsanız önerilerime kulak verebilirsiniz.

  1 saat önce..
 • Riskli Bir Gündeyiz
  Riskli Bir Gündeyiz

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün sert bir açıda duran Mars-Uranüs ani gelişmelere, kimi zaman kopmalara ve kaza yaratabilecek potansiyellere işaret etmekte.

  19.9.2018 19:45
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 9/ Çakmaktaşı Esneklik göstermeye bakalım.

  19.9.2018 19:45
 • Evinizde Bu Çiçekten Varsa Dikkat! Durduğu Yerde...
  Evinizde Bu Çiçekten Varsa Dikkat! Durduğu Yerde...

  Görünümü ile insanı etkileyen dua çiçeği, Marantaceae (Duaçiçeğigiller) ailesinin Maranta cinsinden bir türüdür. Dua çiçeği insana verdiği muhteşem his ve ferahlık ile bilinir. Bizde sizin için dua çiçeği hakkında bakım ve yetiştirme üzerine bilgiler paylaştık. Peki dua çiçeği nedir? Dua çiçeği çeşitleri nelerdir? Dua çiçeğinin bakımı nasıl olmalıdır?

  19.9.2018 19:45