Hızlı Makyaj Yapmanın İpuçları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Hızlı Makyaj Yapmanın İpuçları

Adım adım hızlı ve kusursuz makyaj yapmanın yolları…

Haber: Hızlı Makyaj Yapmanın İpuçları

Sabah uykunuzu en az 10 dakika daha fazla almak istiyorsanız ya da makyaj yapmak için çok vaktiniz yoksa hızlı makyaj yöntemlerini öğrenmenizde fayda var. İşte 4 adımda hızlı makyaj yapma yöntemleri…

Fondöten ve BB Krem: Cilt kusurlarınızı BB krem ya da kapatıcılığı daha iyi fondöten kullanarak kapatın. Fırça yerine ellerinizi kullanarak uygulayabilirsiniz. Ellerinizin ısısı ürünün cildinize daha hızlı bir şekilde dağılmasını sağlayacaktır.

Çok İşlevli Göz Kalemi: Keskin hatlı eyeliner yerine yumuşak uçlu ve arka kısmında dağıtma süngeri olan göz kalemi kullanırsanız hem buğulu hem kolay bir göz makyajı yapabilirsiniz.

Rimel: Her zaman kirpik kıvırıcı ile uğraşacak vaktiniz olmayabilir. Kıvırma etkisi yüksek rimeller tercih edin.

Ruj: Dudak kalemi gerektirmeyecek doğal tonlarda ruj kullanmanızda fayda var. Koyu rujlarda dağılmadan dolayı düzeltme işlemini yapmak zaman kaybı olabilir. Bunun dışında yanınıza alacağınız lip balm ile dudaklarınızın gün boyu canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.


30.3.2017 11:43 [9437216]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Dengede Kalmalıyız
  Dengede Kalmalıyız

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Ay yanan yolda ilerlerken denge aramak ve tartışma yaratabilecek hoş olmayan durumlardan uzak durmaya çalışalım.

  19.7.2018 21:30
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 3/Yönetici İdealize ettiğimiz durumlar değişiklik gerektirebilir.

  19.7.2018 21:30
 • Hemoroidin Çaresi Bu Bitkideymiş!
  Hemoroidin Çaresi Bu Bitkideymiş!

  Sinameki çayının neredeyse tüm parçaları tıbbı amaçlı kullanılmaktadır. Sinameki çayı genellikle bağırsakları temizleme amacı ile kullanılmaktadır. Sinameki çayı nasıl yapılır, sinameki çayının faydaları nelerdir, sinameki çayı zayıflatır mı gibi soruların cevaplarını sizler için araştırıp bir araya getirdik. İşte sinameki çayı hakkında tüm bilinmeyenler…

  19.7.2018 20:00
 • Bir Daha Dışarıdan Simit Almayacaksınız!
  Bir Daha Dışarıdan Simit Almayacaksınız!

  Birazdan öğreneceğiniz bilgilerden sonra simide para vermek istemeyeceksiniz!

  19.7.2018 18:45
 • Bu Oluyorsa Dikkat! Kısırlık Nedeniymiş!
  Bu Oluyorsa Dikkat! Kısırlık Nedeniymiş!

  Ovülasyon, kadınlarda menstürasyon sırasında yumurta salgılanması anlamına gelmektedir. ovülasyon gebe kalma konusunda anahtar konulardan bir tanesidir. Ovülasyon nedir, ovülasyon nasıl anlaşılır gibi bilinmeyen soruların cevaplarını sizler için araştırıp bir araya getirdik. İşte ovülasyon nedir ve ovülasyon nasıl anlaşılır sorularına verilen cevaplar…

  19.7.2018 18:15