Hilton Aliağa, "En İyi Şehir Oteli" Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Hilton Aliağa, "En İyi Şehir Oteli"

İzmir Mühendislik yatırımı olan Hampton by Hilton Aliağa "konaklama tesisi (şehir oteli)" dalında ödüle layık görüldü.

Haber: Hilton Aliağa, 'En İyi Şehir Oteli'

Turizm Bakanlığı tarafından 15-22 Nisan tarihleri arasında ülke çapında kutlanan Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından düzenlenen "İzmir Turizm Ödülleri" sahiplerini buldu. Sektörün temsilcileri ve duayen isimlerinden oluşan seçkin jürinin oylamaları sonucunda bu yılın en iyileri ödüllendirildi. Hampton by Hilton Aliağa, yılın konaklama tesisi (şehir oteli) seçildi. İşletme adına ödülü Otel Müdürü Funda Saka aldı.

Endüstriyel ekipman imalatının önde gelen firmalarından, 40 yıla yakın geçmişe sahip İzmir Mühendislik Şirketler Grubu'nun iştiraki olarak 2014 yılında Aliağa da otel yatırımı yapmak için kurulan MNV Turizm A.Ş.'nin açtığı Hampton by Hilton Aliağa, ideal konumu, toplantı olanakları ve konforlu odaları ile bölgeye hem iş hem de turizm amaçlı seyahat edenlerin ilk tercihi olma özelliği taşıyor.

Böyle bir ödüle layık görüldükleri için çok mutlu ve gururlu olduklarını belirten MNV Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Manav şunları söyledi: "Hampton by Hilton Aliağa otelimiz, konaklama tesisi dalında ödüle layık görüldü. Çok mutluyuz. Gururluyuz. Endüstriyel ekipman imalatında 40 yıla yakın geçmişimiz, Aliağa Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan fabrikamızdan 70 ülkeye ihracatımız var. Ancak turizm sektöründe çok yeniyiz. Henüz 1. yaşını yeni dolduran otelimizin açıldığı ilk yılda kendi dalında en iyi konaklama tesisi seçilmesi bizleri çok mutlu etti."

Zeynep Manav daha önce "booking.com" gibi uluslararası yaygın ve prestijli online rezervasyon sitelerinden çeşitli ödüller aldıklarını ancak Turizm Bakanlığı'nca verilen bu ödülün kendilerini ayrıca heyecanlandırdığını ifade etti. Manav, "Bize bu gururu yaşattıkları için başta Otel Müdürümüz Funda Saka olmak üzere bütün ekibimize ve tesisimizi tercih eden misafirlerimize, otelimizi bu ödüle layık gören jüri üyelerine, otelimizi sahiplenen yöre halkına, destekleyen dostlarımıza, emeği geçen tedarikçilerimize ve tüm paydaşlarımıza çok teşekkür ederiz" diye konuştu.

19.4.2018 10:56 [10770712]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.