Her Tesettürlü Kadının Dolabında Olması Gereken 8 Parça Haberi - yenikadin.com
6.04.2019 10:03

Her Tesettürlü Kadının Dolabında Olması Gereken 8 Parça

Tesettürlü kadınların gardırobunda olması gereken bazı parçaları sizin için derledik. Bu 8 parçanın kıymeti her zaman bilinmeli...

Haber: Her Tesettürlü Kadının Dolabında Olması Gereken 8 Parça

Tesettür giyim de en az diğer giyim tarzları kadar emek ister. Bazıparçalar vardır ki bu parçalar dolabınızın olmazsa olmazı ve mutlaka bulunması gereken hayat kurtarıcı parçalarıdır. İşte, bir tesettürlü kadının dolabında olması gereken 8 parça...

BEYAZ GÖMLEK

Beyaz bir gömlek bize oldukça klasik gelebilir. Ancak farklı renklerde eteklerle kombin edildiğinde, günlük hayatta hatta şık bir davette bile hoş görünebilir. Resmi görüşmelerde hayat kurtaran beyaz gömlek, renkli kombinlerle de günlük hayatta kullanılabilir.

SİYAH ELBİSE

Her tesettürlü kadının dolabında olması gereken ve acil durumlarda kullanılan bir diğer parça siyah elbisedir. Örneğin, bir davete gitmeniz gerekebilir ve giyecek bir şeyiniz yoktur. Siyah bir elbise, farklı başörtü ve kemerlerle hatta renkli ayakkabılar ile birden fazla kez giyilebilir.

SİYAH CEKET

En düz elbiseleri bile havalı gösterecek olan, bir siyah cekettir. Blazer ve uzun seçenekleri olan ceketiher zaman yıldız olarak parlatabilir ve diğer parçalarla birlikte kombinleyebilirsiniz.

ŞIK BİR KEMER

Şık bir kemer eteklerle, elbiselerle ve ceketlerle kullanılabilir. Tek bir kemer, kombininizi değiştirebilir ve daha şık hale getirebilir. Özellikle son zamanlarda uzun ceketlerin üzerinden takılan kemerler çok moda. Ünlü modacılar şık bir gardırop için kemerlerin vazgeçilmez olduğunu söylüyorlar.

SİYAH BİR TOPUKLU AYAKKABI

Siyah ayakkabı sadece tesettürlüler için değil, her kadın için vazgeçilmezdir. Şık davetlerden, resmi toplantılara kadar geniş bir kullanım yelpazesi olan topuklu ayakkabılar, pantolon, etek ve elbiselerin altında kombini tek başına daha şık hale getirir.

TRENÇKOT

Evet, trençkotlar genellikle tek parça halinde starlardır. Şık davetlerde spor şıklığını yaşamak adına kullanılabilirken, günlük hayatta sadece trençkot ile oldukça hoş görünebilirsiniz.

SİYAH ETEK

Siyah etek, beyaz gömlek gibi bir klasiktir. Her renk bluz ve gömlekle kombin edilebilirken, aynı zamanda kloş ve dar kesim ile göze de hitap eder. Üstüne takılan şık bir kemerle eteğinizi star parça yapabilirsiniz.

ŞIK ÇİÇEKLİ ŞAL

Bazı günler siyah giyer ve şalımızı patlatmak isteyebiliriz. Özellikle şık çiçekli şallar, siyah kombinlere çok yakışacaktır. Siyah düz bir elbiseyi bile göze hoş getirebilecek olan çiçekli şallar, şık bir seçenek olarak gardıroplarda yerini almalı.