Her Kadının Makyaj Çantasında Bulunması Gereken Ürünler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Her Kadının Makyaj Çantasında Bulunması Gereken Ürünler

Ya lazım olursa diye çantanızda bulundurduğunuz birçok makyaj ürünü var ama lazım olan ürünlerden bazıları eksik. İşte makyaj çantanızın olmazsa olmazları...

Haber: Her Kadının Makyaj Çantasında Bulunması Gereken Ürünler

Makyaj çantanızın alt kısımlarına baktığınızda gereksiz birçok ürünü göreceksiniz. Sizin için hazırladığımız liste ile makyaj çantanızı daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

RENKLİ NEMLENDİRİCİ

İster özel yemek davetine gidin ister de günlük hayat içinde olun, makyaj çantanızda mutlaka renkli nemlendiricilerden bulundurun. Cilt tonunu ve kızarıklığı kolayca eşitleyen bu ürünler, makyaj çantanızın gözdesi olacak.

CONCEALER

Güzelliğin mucize ürünü kapatıcılar, görüntü bozucu kusurları gizlemenize yardım eder. Üretime başlandığı günden bu yana 25 yıl geçen kapatıcılar, her zaman kadınların en büyük yardımcılarından biri olmuştur.

RUJ

Bakımlı ve parlak dudaklar güzelliğin ana unsurudur. Makyaj çantasından eksik olmaması gereken ruj, gün içinde güzelliğinizi tazelemenizi sağlayacak.

FAR PALETİ

Ofis görünümünden gece görünümüne geçmek için basit bir far uygulaması yeterli olacaktır. Ama çantanızda far paleti yoksa bu güzellikten mahrum kalacaksınız.

ALLIK

Ölçüyü kaçırırsanız palyaço gibi görünebilirsiniz. Doğru oranda uygulayacağınız allık ile yüzünüze canlılık kazandırabilirsiniz. Makyaj çantanızda allığa da yer açmayı ihmal etmeyin.

EYELİNER

Makyaj çantalarının gözde ürününe yer açmayı unuttuysanız, eyelinere haksızlık yapıyorsunuz demektir. Çünkü eyeliner, kirpiklerinizin ve gözlerinizin daha belirgin görünmesini sağlıyor.

KAŞ ÜRÜNLERİ

Makyajınızı gün içinde tazelemeniz gerektiğinde kaşlarınıza müdahale edebilmek için kaş ürünlerine ihtiyacınız olacak. Canlı ve enerjik görünüm için kaş ürünlerini makyaj çantanızda bulundurmalısınız.

MASKARA

Kendinizi yorgun ve bitkin hissettiğinizde maskaranın sihirli dokunuşundan faydalanabilirsiniz. Gözlerinizin belirgin ve canlı görünmesini istiyorsanız makyaj çantanızda maskaraya yer açmalısınız.

15.3.2019 14:51 [11839500]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.