Kız çocuklarını kahramana dönüştüren fotoğrafçı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
12.09.2019 15:18

Kız çocuklarını kahramana dönüştüren fotoğrafçı

Genç fotoğrafçı Heather Mitchell etrafında olan 6 - 16 yaş arası kız çocuklarının harika fotoğraflarını çekmesiyle nam salmış durumda. Kızlara kendilerine güvenmesi gerektiğini bambaşka bir yolla anlatan başarılı fotoğrafçı Heather, Facebook üzerinden ve kişisel Instagram adresinden yayınladığı fotoğraflar ile kendi kitlesini edindi bile.

Haber: Kız çocuklarını kahramana dönüştüren fotoğrafçı

Mitchell, bir çok fotoğraf serisi yapmış olsa da en dikkat çekeni kız çocuklarını bir prenses edasıyla giydirip beyzbol sopaları ve toplarla poz vermelerini sağladığı bu fotoğraf serisi oldu. Kadınlara her şeyi başarabileceklerini ve hiçbir durumdan fedakarlık etmek zorunda kalmamalarını anlatan yetenekli fotoğrafçı Mitchell, takipçilerini kendine hayran bırakıyor.

İşte o fotoğraflar...

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Dr. Sedef Bingül'den "Sağlığın Doğru Şifreleri"
  Dr. Sedef Bingül'den "Sağlığın Doğru Şifreleri"

  Dr. Sedef Bingül ile geçtiğimiz haftalarda okuyucuyla buluşan kitabı "Sağlığın Doğru Şifreleri" ve sağlıklı yaşama dair doğru bilinen yanlışlar üzerine keyifli bir röportaj gerçekleştirdim.

  14.2.2020 14:05
 • İişkilerde belirsizliklere son!
  İişkilerde belirsizliklere son!

  Türkiye'nin lider prezervatif markası 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sosyal medyada birçok kullanıcının ilişkilerdeki belirsizliklerden dolayı sıkıldıklarını dile getirmeleri üzerine sessiz kalmadı.

  14.2.2020 10:38
 • Regl öncesi gerginliği azaltan 5 öneri
  Regl öncesi gerginliği azaltan 5 öneri

  Kadınlarda görülen premenstrüel disfori sendromunun (adet öncesi gerginlik sendromu) hormonal değişimlerle yakından ilgili olduğu düşünülüyor. Kadınların % 2-8'sinde ortaya çıkan adet öncesi gerginlik sendromu; çökkün, öfkeli ruh hali ya da ilgi ve zevk kaybı gibi belirtilerle kendini belli ediyor.

  12.2.2020 09:31