Yalnızca bir defa aşık olabilecek burçlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
11.09.2019 15:34

Yalnızca bir defa aşık olabilecek burçlar

Bazı burçlar vardır, her gün birine aşık olur, şıpsevdi gönüllüdür. Bazı burçlar vardır hayatları boyunca aşklarının sayısı iki elin parmağını geçmez. Bazı burçlar vardır ki onlar hayatlarında sadece bir defa aşık olabilir.

Haber: Yalnızca bir defa aşık olabilecek burçlar

"Kaç kere aşık oldun" diye sorduğunuzda bazıları onlarca kişiyi sayar, bazıları ise çok daha az bir sayı belirtir. Ancak bazı burçlar var ki onların bu soruya tek kelimelik cevabı vardır: Bir.

BAŞAKLAR

Çok seçici davranan Başaklar, aradıkları aşkı bulmak için kılı kırk yararlar. Aradığı kişiyi bulmak için adaylarını bin bir elekten geçirir ve kusursuzu ararlar. Aradıklarını bulduklarında da saklı bir hazineyi bulmuşçasına ona özen gösterir ve onu hayatları boyunca korumaya çalışırlar. Hayatlarını aşkına adarlar ve ömürlerinin sonuna kadar aynı kişiye sadık kalırlar.

YENGEÇLER

Burç haritasının en duygusal burçlarından olan Yengeçler, sevdikleri zaman aşklarının üzerine titrerler. Romantiklik dozunu bir hayli artıran Yengeçler, bu durumu biraz abartsa bundan vazgeçemez ve hayatlarının sonuna kadar sevdiği ile beraber olmak ister. Büyük sorunlar yaşamadıkları sürece aşklarından azalma olmaz, hayatları boyunca aşklarını sıcak tutarlar.

BOĞALAR

Boğa burcu insanları kolay kolay kimseden elektrik alamaz. Onların birisinden etkilenmemesi için görünüm, ekonomik durum ve yaşam tarzı gibi konuları ince eleyip sık dokur. Tüm süreçleri inceledikten sonra başarıyla geçen kişiye kapılarını açan Boğa, o noktadan sonra gözü başkasını görmez ve sevdiğine sadık kalır. Büyük aşkları andıran bir ilişki yaşayan Boğalar, sonsuz gibi bir aşk yaşar.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor