Yalnızca bir defa aşık olabilecek burçlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
11.09.2019 15:34

Yalnızca bir defa aşık olabilecek burçlar

Bazı burçlar vardır, her gün birine aşık olur, şıpsevdi gönüllüdür. Bazı burçlar vardır hayatları boyunca aşklarının sayısı iki elin parmağını geçmez. Bazı burçlar vardır ki onlar hayatlarında sadece bir defa aşık olabilir.

Haber: Yalnızca bir defa aşık olabilecek burçlar

"Kaç kere aşık oldun" diye sorduğunuzda bazıları onlarca kişiyi sayar, bazıları ise çok daha az bir sayı belirtir. Ancak bazı burçlar var ki onların bu soruya tek kelimelik cevabı vardır: Bir.

BAŞAKLAR

Çok seçici davranan Başaklar, aradıkları aşkı bulmak için kılı kırk yararlar. Aradığı kişiyi bulmak için adaylarını bin bir elekten geçirir ve kusursuzu ararlar. Aradıklarını bulduklarında da saklı bir hazineyi bulmuşçasına ona özen gösterir ve onu hayatları boyunca korumaya çalışırlar. Hayatlarını aşkına adarlar ve ömürlerinin sonuna kadar aynı kişiye sadık kalırlar.

YENGEÇLER

Burç haritasının en duygusal burçlarından olan Yengeçler, sevdikleri zaman aşklarının üzerine titrerler. Romantiklik dozunu bir hayli artıran Yengeçler, bu durumu biraz abartsa bundan vazgeçemez ve hayatlarının sonuna kadar sevdiği ile beraber olmak ister. Büyük sorunlar yaşamadıkları sürece aşklarından azalma olmaz, hayatları boyunca aşklarını sıcak tutarlar.

BOĞALAR

Boğa burcu insanları kolay kolay kimseden elektrik alamaz. Onların birisinden etkilenmemesi için görünüm, ekonomik durum ve yaşam tarzı gibi konuları ince eleyip sık dokur. Tüm süreçleri inceledikten sonra başarıyla geçen kişiye kapılarını açan Boğa, o noktadan sonra gözü başkasını görmez ve sevdiğine sadık kalır. Büyük aşkları andıran bir ilişki yaşayan Boğalar, sonsuz gibi bir aşk yaşar.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 11-17 Kasım haftalık burç yorumları
  11-17 Kasım haftalık burç yorumları

  Haftaya yüz yılda 13 defa olan Merkür Tutulması ile başlıyoruz. Bu hafta iletişim ve internet sorunları artabilir. Ancak gökyüzündeki koruyucu bir etki sebebiyle, olaylar geçen haftaya göre daha yumuşak geçişli olabilir.

  11.11.2019 09:30
 • ''Süper anne'' rolü kadınları yıpratıyor
  ''Süper anne'' rolü kadınları yıpratıyor

  Modern çağda kadınlar, gelenekleri terk etmeden zamana ayak uydurmaya çalışan bireyler haline dönüşüyor. Bir yandan geleneksel kalmaya çalışarak anne olan, evine bakan; bir yandan modern olmaya çabalayan, kariyer hedefleri olan kadınların yaşadığı bu çatışma aileler için zorlu bir gerilim haline gelebiliyor. Mükemmel kariyer, mükemmel anne ...

  9.11.2019 12:03