Hangi Burç Hangi Sözcüklerden Etkilenir? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
25.04.2019 16:24

Hangi Burç Hangi Sözcüklerden Etkilenir?

Etkilemeye çalıştığınız kişinin burcunu biliyorsanız işin biraz kolay. Çünkü burçların etkilendiği sözcükler, atmanız gereken adımlar konusunda size rehberlik ediyor.

Haber: Hangi Burç Hangi Sözcüklerden Etkilenir?

Bazı burçlar romantik sözcüklerden hoşlanırken bazı sözcükler klişe sözcüklerde hoşlanır, bazıları için ise komiklik daha önemli. İşte burçların etkilendiği sözcükler...

KOÇ

Koç burcunu etkilemek için klişe sözcükler yerine etkili ve çarpıcı sözcükler kullanmanız gerekir. Bilgece tavırlar ve kültürlü sohbetler Koç burcu için çok önemlidir.

BOĞA

Boğa burcunu etkilemek için tatlı ve sempatik sözcükler kullanmalısınız. Romantizme karşı zaafı olan Boğalar, yalandan ve samimiyetsizlikten hoşlanmazlar.

İKİZLER

Sık sık ikilemde kalan ikizler ile ilişki kurmak zor olsa da tatlı dil ile onlara rahatça yaklaşabilirsiniz. İkizlerle iletişim kurarken dikkatli olmalı doğru zamanda doğru cümleyi sarf etmelisiniz.

YENGEÇ

İçe kapanık ruh halleri olan yengeçleri etkilemek için klasik taktikler işe yaramayabilir. Onlarıetkilemek için öncelikle karşı tarafın kendisini rahat hissetmesini ve size karşı kendisini açmasını sağlamalısınız.

ASLAN

İlgi odağı olmak isteyen Aslan burcu insanları, övgü ve iltifatlardan çok hoşlanırlar. Zeki yönleri ile öne çıkan İnsanları etkilemek için dolaylı yoldan anlamları veren iltifatlar yapmak en doğrusu olacaktır.

BAŞAK

Mükemmeliyetçi karakterleri ile güçlü bir karakter ortaya koyan Başak burcu insanları, kırk kere düşünüp bir kere söylenmiş sözlerden etkilenirler. Onları etkilemek için detaylı bir araştırma ve analizden sonra adım atmanız hata yapmanızı engelleyecektir.

TERAZİ

Sosyal yönleri ile öne çıkan Terazileri etkilemek için derin anlamlı sohbetler etmeli ve sakin tavırlar sergilemelisiniz.

AKREP

Akrepleri etkilemek istiyorsanız işiniz ibraz zor. Çünkü onlar her duruma karşı gardlarını alırlar. Ancak onların da zaafı vardır. Akreplere karşı niyetinizi belli eden net tavırlar doğru yaklaşım olacaktır.

YAY

Yaylar, özgür ruhludur ve gülmeyi severler. Sempatik şakalar ve etkileyici esprilerle Yay burçlarının kalbine girebilirsiniz.

OĞLAK

Ağırbaşlı, sakin ve soğukkanlı karakterleri olan Oğlakları etkilemek için açık ve dürüstçe konuşmalısınız. Yalanı hissettikelri andan oradan hızla uzaklaşırlar. Oğlaklara yaklaşırken hata yapma şansını olmadığını bilin.

KOVA

Kovaların kalbine girmek için sıradışı ve otantik şeyler yapmalısınız. Sizin özel ve farklı biri olduğunu hissettiğinde işiniz artık çok kolay demektir.

BALIK

Sanata karşı hassasiyeti olan Balık burçları, ilişkilerinde de aynı hassasiyeti gösterirler. Hayallerinizi ve sanatsal yönlerinizi göstermek Akreplerin kalbine girmek için en kısa yoldur.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.