Hangi Burç Hangi Meslekte Başarılı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
4.04.2019 12:00

Hangi Burç Hangi Meslekte Başarılı

Kişisel özelliklerinizle en uyumlu mesleği seçebilmeniz için burç özelliklerinizle göre meslek tercih etmeniz gerekiyor.

Haber: Hangi Burç Hangi Meslekte Başarılı

İnsan kaynakları artık sadece iş deneyiminize ve eğitim durumunuza bakmıyor. Burçlarınıza da bakarak profili bilgilerinizi değerlendiriliyor.

KOÇ BURCU

Koç burçları yeniliklere açık olan her türlü işte faaliyet gösterebilir. Dişçilik, operatörlük ve spor koç burcu için ideal mesleklerdir.

BOĞA BURCU

Heykeltraş, mimar, dekoratör gibi güzel sanatlarla ilgili meslekler boğalar için idealdir. Emlak işleri, muhasebecilik ve çiçekçilik gibi meslekler de Boğa burcu insanları için idealdir.

İKİZLER BURCU

Öğretmenlik, pazarlama, işletmecilik, bilimsel faaliyetler, gazetecilik, reklamcılık ve borsacılık ikizler için uygun mesleklerdir.

YENGEÇ BURCU

Uluslararası ticaret, doktorluk, hemşirelik, lokantacılık ve bankacılık meslekleri yengeç burcu için ideal mesleklerdir.

ASLAN BURCU

Kuyumculuk, tekstil, modelist, kamu hizmetleri ve konaklama hizmetleri ile ilgili meslekler, aslan burçlarının başarılı olacağı meslek gruplarıdır.

BAŞAK BURCU

Çiftçilik, eczacılık, muhasebecilik, giyim sanayi ve aksesuarcılık başak burçları için biçilmiş kaftanlardır.

TERAZİ BURCU

Yargıç, avukat, siyaset, lüks eşya tacirliği, güzellik uzmanlığı ve organizasyonla ilgili meslekler terazi burçları için uygun branşlardır.

TERAZİ BURCU

Doktor, polis, araştırmacılık, operatörlük, mühendislik.

YAY BURCU

Borsacılık, felsefe, uluslararası ticaret, din hizmetleri.

OĞLAK BURCU

Parasal işlemler, organizasyon, yatırımsal faaliyetler, araştırmacılık.

KOVA BURCU

Bilimsel faaliyetler, kimya,beyin cerrahı, fizik, akademisyenlik.

BALIK BURCU

Fotoğrafçılık, doktor, kimya, deniz hizmetleri, yazar.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.