Haftalık Burç Yorumları ( 9 - 15Temmuz 2018) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları ( 9 - 15Temmuz 2018)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların bu haftaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları ( 9 - 15Temmuz 2018)

KOÇ: Bu hafta aileden gelecek maddi destekler için olumlu etkiler mevcut.Haftanın ikinci yarısında çocuklar veya aşkla ilgili konularda şanslı olacaksınız.Aniden yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.Birlikteliği olanlar evlilik kararı alabilirler.

BOĞA: Aile sorumlulukları ile kariyer arasında zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Ayrıca bu hafta kısa seyahatler yapabilir, kardeşlerinizle hoş vakitler geçirebilirsiniz.Elektronik cihaz veya araba almak için de uygun zamanlar.Sivri dilli olmamaya dikkat.

İKİZLER: Kardeşleriniz veya yakın çevreniz sayesinde yeni bir işe başlayabilirsiniz.Kredi veya başkalarından gelecek paralarla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Sanatla ilgili çalışanlar için kariyerde yüksek başarı şansı var.Sosyal çevrenize karşı temkinli olun.

YENGEÇ: Kardeşleriniz veya yakın çevrenizden kaynaklanan dedikodu ve abartılı sözler canınızı sıkabilir.İş yerinizde arkanızdan iş çevirip, ekmeğinizle oynamak isteyenler olabilir.Ailenizden alacağınız destekle bu zorlukları aşabilirsiniz.

ASLAN: Bu hafta iş yerinde bazı sorunlar ve engellemelerle karşılaşabilirsiniz.Ancak stratejik davranarak kariyerinizde daha çok maddi kazanç elde edebileceğiniz bir konuma da yükselebilirsiniz.Hafta sonuna doğru eğlenme ihtiyacınız ile sevgili veya çocuk sorumluluklarınız çelişebilir.

BAŞAK: Kardeşiniz veya yakın arkadaşınız evlilik kararı alabilir.Geçmişte iş yerinde zarar verdiğiniz insanlar olduysa, bu hafta siz de benzeri haksızlıklara maruz kalabilirsiniz.Hafta sonuna doğru zam veya terfi istemek için uygun olacak.

TERAZİ: Bu hafta iş ve kariyer konularında oldukça şanslı etkiler devrede.İletişimde abartılı bir yaklaşımdan uzak durarak istediğinizi elde edebilirsiniz.İstediğiniz kariyer zirvesine ulaşabilirsiniz.Bu durum fiziksel anlamda çok yorulmanıza neden olabilir.

AKREP: Halen burcunuzda olan şans gezegeni bu hafta; çocuklar, aşk, eğitim, uzak seyahatler ve hukuki konularda sizi destekliyor.Hafta sonuna doğru ailenizden gelecek maddi destekle ev-arsa gibi taşınmaz mülk alabilir, evinizi güzelleştirebilirsiniz.

YAY: Hafta başında ödemeler, alacak-verecek konularıyla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Hafta sonuna doğru ailenizden veya ortağınızdan alacağınız destekle maddi çözüme ulaşacaksınız.Bekar olanlar aniden bir yuva kurma kararı alabilirler.

OĞLAK: Eşiniz veya ortağınızla restleşmeler yaşayabilirsiniz.İletişimde dengeyi bulduğunuzda, maddi konulara da çözüm bulmuş olacaksınız.Yurt dışı bağlantılı işi olanlar için hafta sonuna doğru şanslı etkiler devrede olacak.

KOVA: Bu hafta parasal şansı en yüksek olan burçlardan birisiniz.İşinizle ilgili yeni bir eğitime başlayabilir veya seminere katılabilirsiniz.Gizli düşmanlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.Eşe dosta borç para vermemeniz sizin için iyi olacaktır.

BALIK: Hafta başında çocuğunuz veya sevgilinizle ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Doğru iletişim diliyle kısa sürede sorunu çözebilirsiniz.Hafta sonuna doğru beklemediğiniz bir yerden gelecek maddi destek yüzünüzü güldürebilir.

9.7.2018 12:19 [11030473]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Sapyoseksüel Misiniz?
  Sapyoseksüel Misiniz?

  Sapyoseksüel son zamanlarda en çok merak edilen konulardan bir tanesi haline geldi. Akıllı veya zeki sözcüğünün latincesi olan sapien ile sexualis'in birleşmesinden oluşan sapioseksüalite yani sapyoseksüel nedir, sapyoseksüel olduğunuzu gösteren işaretler nelerdir gibi soruların cevaplarını sizler için araştırıp, derledik. İşte sapyoseksüel nedir, sapyoseksüel kimlere denir sorularının cevapları…

  54 dakika önce..
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 3/Yönetici Hareketli bir gündeyiz.

  2 saat önce..
 • Milyonfest Dalaman'a Geri Sayım Başladı
  Milyonfest Dalaman'a Geri Sayım Başladı

  MİLYON YAPIM'ın “Milyonfest” markasıyla ilk franchise festivali olan MİLYONFEST DALAMAN, bu yıl ilk kez 2-3-4-5 Ağustos tarihlerinde 4 gün boyunca ülkemizin en gözde tatil ve turizm yörelerinden biri olan Dalaman Kayacık Sahili’nde gerçekleşecek.

  2 saat önce..
 • Yaratıcı Bir Gün Olabilir
  Yaratıcı Bir Gün Olabilir

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Aslan burcu başlıyor.

  2 saat önce..
 • Bu Böcek Isırığına Dikkat! Felç Edebilir
  Bu Böcek Isırığına Dikkat! Felç Edebilir

  Genellikle sıcak havalarda ortaya çıkan bu böceklere karşı dikkatli olun...

  3 saat önce..