Haftalık Burç Yorumları ( 9 - 15Temmuz 2018) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları ( 9 - 15Temmuz 2018)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların bu haftaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları ( 9 - 15Temmuz 2018)

KOÇ: Bu hafta aileden gelecek maddi destekler için olumlu etkiler mevcut.Haftanın ikinci yarısında çocuklar veya aşkla ilgili konularda şanslı olacaksınız.Aniden yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.Birlikteliği olanlar evlilik kararı alabilirler.

BOĞA: Aile sorumlulukları ile kariyer arasında zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Ayrıca bu hafta kısa seyahatler yapabilir, kardeşlerinizle hoş vakitler geçirebilirsiniz.Elektronik cihaz veya araba almak için de uygun zamanlar.Sivri dilli olmamaya dikkat.

İKİZLER: Kardeşleriniz veya yakın çevreniz sayesinde yeni bir işe başlayabilirsiniz.Kredi veya başkalarından gelecek paralarla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Sanatla ilgili çalışanlar için kariyerde yüksek başarı şansı var.Sosyal çevrenize karşı temkinli olun.

YENGEÇ: Kardeşleriniz veya yakın çevrenizden kaynaklanan dedikodu ve abartılı sözler canınızı sıkabilir.İş yerinizde arkanızdan iş çevirip, ekmeğinizle oynamak isteyenler olabilir.Ailenizden alacağınız destekle bu zorlukları aşabilirsiniz.

ASLAN: Bu hafta iş yerinde bazı sorunlar ve engellemelerle karşılaşabilirsiniz.Ancak stratejik davranarak kariyerinizde daha çok maddi kazanç elde edebileceğiniz bir konuma da yükselebilirsiniz.Hafta sonuna doğru eğlenme ihtiyacınız ile sevgili veya çocuk sorumluluklarınız çelişebilir.

BAŞAK: Kardeşiniz veya yakın arkadaşınız evlilik kararı alabilir.Geçmişte iş yerinde zarar verdiğiniz insanlar olduysa, bu hafta siz de benzeri haksızlıklara maruz kalabilirsiniz.Hafta sonuna doğru zam veya terfi istemek için uygun olacak.

TERAZİ: Bu hafta iş ve kariyer konularında oldukça şanslı etkiler devrede.İletişimde abartılı bir yaklaşımdan uzak durarak istediğinizi elde edebilirsiniz.İstediğiniz kariyer zirvesine ulaşabilirsiniz.Bu durum fiziksel anlamda çok yorulmanıza neden olabilir.

AKREP: Halen burcunuzda olan şans gezegeni bu hafta; çocuklar, aşk, eğitim, uzak seyahatler ve hukuki konularda sizi destekliyor.Hafta sonuna doğru ailenizden gelecek maddi destekle ev-arsa gibi taşınmaz mülk alabilir, evinizi güzelleştirebilirsiniz.

YAY: Hafta başında ödemeler, alacak-verecek konularıyla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Hafta sonuna doğru ailenizden veya ortağınızdan alacağınız destekle maddi çözüme ulaşacaksınız.Bekar olanlar aniden bir yuva kurma kararı alabilirler.

OĞLAK: Eşiniz veya ortağınızla restleşmeler yaşayabilirsiniz.İletişimde dengeyi bulduğunuzda, maddi konulara da çözüm bulmuş olacaksınız.Yurt dışı bağlantılı işi olanlar için hafta sonuna doğru şanslı etkiler devrede olacak.

KOVA: Bu hafta parasal şansı en yüksek olan burçlardan birisiniz.İşinizle ilgili yeni bir eğitime başlayabilir veya seminere katılabilirsiniz.Gizli düşmanlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.Eşe dosta borç para vermemeniz sizin için iyi olacaktır.

BALIK: Hafta başında çocuğunuz veya sevgilinizle ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Doğru iletişim diliyle kısa sürede sorunu çözebilirsiniz.Hafta sonuna doğru beklemediğiniz bir yerden gelecek maddi destek yüzünüzü güldürebilir.

9.7.2018 12:19 [11030473]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Sigarayı Bırakmanıza Yardımcı Olabilecek Tavsiyeler
  Sigarayı Bırakmanıza Yardımcı Olabilecek Tavsiyeler

  Sigara akciğer kanseri riskini artıran faktörlerin başında gelmektedir. Biorezonans Terapisti Neslihan Baykal Yakışan, "Sigarayı bırakmak için tüm yöntemleri deneyin ve asla vazgeçmeyin" diyerek konu hakkında bilgiler verdi.

  28 dakika önce..
 • Kış Makyajının Öne Çıkan Renkleri
  Kış Makyajının Öne Çıkan Renkleri

  Bu kış makyajımızda ön plana çıkan sıcak renkler, soğuk havayı dağıtıyor. Son dönemin öne çıkan makyaj trendleri arasında yer alan, doğal görünümlü makyajlar halen popülerliğini koruyor. Pürüzsüz bir ten, mat dudaklar, dolgun kirpikler ve aydınlatıcılar ile bu kışın makyaj trendini yakalamanız çok kolay olacak.

  3 saat önce..
 • Hafta Sonunu Klein'da Dansla Karşılayın
  Hafta Sonunu Klein'da Dansla Karşılayın

  Bu hafta sonu Klein'da dansa doyabilirsiniz. 16 Kasım Cuma gecesi Dj Detlef, 17 Kasım Cumartesi ise Generic Music işbirliğiyle, elektronik müziğin kalıplara sığmayan Dj ve prodüktörlerinden Armen Miran setin başına geçecek.

  3 saat önce..
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 1/Kartal Yenilenen koşullar var.

  3 saat önce..
 • Bugün Gayretliyiz
  Bugün Gayretliyiz

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün (17:54) Saka burcunda ilk dördün gerçekleşiyor.

  3 saat önce..