Haftalık Burç Yorumları (8-14 Ekim) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları (8-14 Ekim)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları (8-14 Ekim)

KOÇ: Haftaya iş veya sağlık odaklı başlayabilirsiniz. Bilmediğiniz gizli konular ortaya çıkarak canınızı sıkabilir. Ailenizden ummadığınız ani bir parasal destek gelebilir.

BOĞA: Kariyerinizle ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ani çıkan bir dedikodu canınızı sıkabilir. Eşinizden gelecek maddi şans ve aile içi huzur yüzünüzü güldürecek.

İKİZLER: İletişimde ani restleşmelere girmemeniz iyi olacaktır.Eğitim ve hukuki konularda geçmiş hatalar nedeniyle zorlanmalar olabilir. İş ve sağlık iyi olacak.

YENGEÇ: Aşk ve evlilik ilişkilerinde sorunlar çıkma ihtimalinin yüksek olduğu bir hafta olabilir. Bu sorunları kariyer hayatınıza yansıtmamaya dikkat etmelisiniz.

ASLAN: Sorumluluklarını yerine getirenler için, kariyer hayatında ani başarılar söz konusu olabilir. Aile, kardeşler ve yakın çevre ile güzel vakit geçirebilirsiniz.

BAŞAK: Kadınlardan maddi şanslar elde edebilirsiniz. Kazancınızda bu hafta artış olabilir. Eş veya ortakla yaşayacağınız sorun olursa, ilerlemeniz için olduğunu bilin.

TERAZİ: Kendinizi bedenen ve ruhen sıkışmış hissedebilirsiniz. Bu ailevi konular yüzünden olabilir.Maddi şanslar ve ek kazançlar moralinizi düzeltebilir.

AKREP: Kardeşler veya yakın çevrenizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Genel olarak motivasyonunuz iyi olduğu için sosyalleşerek ve gezerek vakit geçirebilirsiniz.

YAY: Bedenen ve ruhen kariyer odaklı bir hafta geçirebilirsiniz. Bu durum fiziksel olarak sizi zorlayabilir. Arkadaş çevrenizden alacağınız destek moral verecek.

OĞLAK: Geçmiş hatalarla yüzleşmek için uygun bir hafta.Yurt dışı, eğitim ve hukuki konularla ilgilenebilirsiniz. Kariyer konularında şanslı etkiler yanınızda.

KOVA: Geçmişte yaşanmış bazı bilmediğiniz olaylar ortaya çıkabilir ve sizi yaralayabilir.Kredi, ek gelir, hukuki veya miras gibi konularda şanslı olabilirsiniz.

BALIK: Evlilik ve ortaklıkla ilgili konular bu hafta ana temanız olabilir.Arkadaş çevrenizle ilişkilerde aksiliklere dikkat. Alacaklar, ek kazanç ve miras gelebilir.

8.10.2018 12:16 [11310021]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Beklenmedik Durumlar
  Beklenmedik Durumlar

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Saka burcundaki Ay teknik konulara, gruplarla, sosyal durumlarla ilgili gelişmelere dikkat çekiyor.

  14.11.2018 19:15
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 13/Jaguar Değişime uyum gösterelim.

  14.11.2018 19:15
 • Korkutan Açıklama: Balığın Yanında Roka Yerseniz...
  Korkutan Açıklama: Balığın Yanında Roka Yerseniz...

  Balığın yanında rokayı severek yiyoruz ama bu etkisini öğrendikten sonra bir daha...

  14.11.2018 19:00
 • Adventure Time Final Yapıyor
  Adventure Time Final Yapıyor

  Adventure Time’ın merakla beklenen final bölümü Benimle Gel, 16 Kasım saat 16.00’da Cartoon Network’ün internet sitesinde yayınlanıyor.

  14.11.2018 19:00
 • Evdeki Negatif Enerji Nasıl Temizlenir?
  Evdeki Negatif Enerji Nasıl Temizlenir?

  Evinizdeki negatiflikten ve enerji döküntülerinden kurtulmanın meditasyona benzer ufak kolaylıkları vardır. Evdeki negatif enerji nasıl temizlenir sorusunun cevabını merak ediyorsanız cevapları haberimizin detaylarında...

  14.11.2018 14:45