Haftalık Burç Yorumları (30 Temmuz-5 Ağustos 2018) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları (30 Temmuz-5 Ağustos 2018)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları (30 Temmuz-5 Ağustos 2018)

KOÇ: Kariyerinizle ilgili olarak kadınlardan destek alabilirsiniz.İmaj yenilemek ve değişiklik yapmak için uygun zamanlar. Babanızın sağlığıyla ilgilenmeniz gerekebilir.

BOĞA: Aile, ev, yuva konularında hapsolmuşluk hissinden kurtulacaksınız.Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.Gayrimenkul almak için doğru zaman.

İKİZLER: Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Zam isterseniz karşılığını alabileceğiniz bir hafta. Ani kazalara karşı dikkatli olmalısınız. İlişkilere dikkat.

YENGEÇ: Para akışının iyi olacağı bir hafta. Ancak kredi veya miras gibi konularla ilgili sorun olabilir. İş yerindeki sorumluluklarınız sizi yorabilir fakat aileniz yanınızda olacak ve sizi destekleyecekler.

ASLAN: Hafta başında aile, ev konularında zorluklar yaşayabilirsiniz. Haftanın ortasından itibaren arkanızdan iş çevirmeye kalkanlar kendi kuyularına düşecek. Çevrenizden maddi destek alacaksınız.

BAŞAK: Etrafınızdaki kadınlardan destek alacaksınız. Eşinizin hukuki veya yurt dışı işleriyle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında sosyal çevrenizle güzel vakitler geçirebilirsiniz.

TERAZİ: Aile sorumlulukları ile kariyer arasında zorluklar yaşayabilirsiniz. Ama buna değecek. Özellikle çocuğunuzla ilgilenemediğinizi düşünerek duygusal olarak yorulabilirsiniz.

AKREP: Bu hafta kariyerinizle ilgili olarak emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Bu sizin hak edişiniz. Eşiniz veya ortağınızla ego savaşına girmeyin. Olaylar beklenmedik bir şekilde büyüyebilir dikkat.

YAY: Beklediğiniz bir para bu hafta elinize geçebilir .Geçmişte harcadığınız emeklerin maddi karşılığını alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru eğlence veya çocuk nedeniyle partnerinizle sorun yaşayabilirsiniz.

OĞLAK: Bu hafta ani kazalara karşı oldukça dikkatli olmalısınız. Eşten veya ortaktan maddi destek alabilirsiniz. Kardeşleriniz derdinize derman olabilir.

KOVA: Haftanın ilk yarısında bir türlü alamadığınız bir para elinize geçebilir. İkinci yarısında eşiniz veya ortağınızın kariyer ve kazancıyla ilgili ani gelişmeler olabilir.

BALIK: İşyerinizde kişisel üstünlüklerinizi ön plana çıkararak, istediğiniz maddi imkanları elde edebilirsiniz. Hafta sonu sevgiliniz veya çocuklarınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

30.7.2018 14:53 [11098403]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.