Haftalık Burç Yorumları (27 Ağustos-2 Eylül 2018) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları (27 Ağustos-2 Eylül 2018)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları (27 Ağustos-2 Eylül 2018)

KOÇ:Dolunay etkisiyle duygusal olarak haftaya başlayabilirsiniz.İlişki ve kariyer konularında yaşayacağınız sorunları sakin bir yaklaşımla daha kolay çözebilirsiniz.Hafta sonuna doğru para şansınız artacak.

BOĞA:Bu hafta ruh ve beden sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Beyniniz fazlaca yorulabilir.Evlilik kararı, ev almak gibi konularda şanslı bir hafta olacak.İş arayanlar istediklerine en iyi şekliyle kavuşacaklar.

İKİZLER:İş arkadaşlarınızla veya çalışanlarınızla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz.Çok çalışmak zorunda kalarak bedenen fazla yorulabilirsiniz.Ev veya mülk almak için şanslı etkiler gökyüzünde.

YENGEÇ:Haftaya; hukuki konular, yurt dışı ile ilgili planlar veya eğitim odaklı başlayabilirsiniz.Sevgilinizle veya çocuğunuzla ilgili para konularında zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Hafta sonu gerginlikler sona erecek.

ASLAN:Ev ve aile ile ilgili konularda karar vermek zorunda kalabilirsiniz.Ödeme dengesini ayarlamaya çalışacaksınız.İlahi destek bu konularda yanınızda olacak.Ödemeleriniz için çare bulacaksınız.

BAŞAK:Ortaklıklar ve ilişkiler bu haftanın ana teması olacak.Duygusal olarak çok hassas olacağınız bir hafta.Hafta sonuna doğru sevgiliniz veya çocuğunuz için yüklü harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

TERAZİ:Sosyal çevrenizle alacak-verecek konularına girmemeniz yararınıza olacaktır.Parasal konularda riskli hareketlerden kaçınmalısınız.Gizli yatırımlarınız sayesinde mülk sahibi olabilirsiniz.

AKREP:Aşk hayatınızdaki duygu yoğunluğu ya da aşksız olmanın verdiği hassaslık nedeniyle bu hafta daha duygusal olabilirsiniz.İş ve sağlık konularında kararlar için hafta sonu daha verimli olacaktır.

YAY:Ailenizle ve yuvanızla ilgili hassas olacağınız bir hafta.Bu hafta konuşurken gaf yapmamaya ekstra özen göstermelisiniz.İçinizde olayları büyütüp abartma meylinde olabilirsiniz.

OĞLAK:Kardeşler veya yakın çevrenizle ilgili konularda fazla kırılgan olabilirsiniz.Sosyal çevreniz sizi abartılı bulabilir.Finansal yatırımlar, aşk, evlilik ve seyahat konularında şanslı bir haftadasınız.

KOVA:Bu hafta eşiniz, işiniz veya ailenizle ilgili konularda sorumluluklar nedeniyle zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Parasal, hukuki ve yolculuklarla ilgili konularda ise gökyüzü sizi destekliyor.

BALIK:İş arkadaşlarınızla yaşayacağınız sorunlar olabilir.Yakın çevrenizin sizi çıkarları için kullanmaya çalışması nedeniyle duygusal krizler yaşayabilirsiniz.Aşk ve çocuklar konusunda ise şanslı bir hafta.

27.8.2018 14:47 [11179155]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.