Haftalık Burç Yorumları (25 Haziran - 1 Temmuz) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları (25 Haziran - 1 Temmuz)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların bu haftaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları (25 Haziran - 1 Temmuz)

KOÇ:25 Haziran gece yarısından itibaren Mars'ın geri harekete geçmesi ile birlikte, bu haftadan itibaren iki ay boyunca gizli kalmış sorunlar ve çeşitli yüzleşmeler yaşayabilirsiniz.İş ve aile arasında koşturmacalı bir hafta sizi bekliyor.Aşk için şanslı zamanlar.

BOĞA:Kariyer hayatınızda agresyon ve zorluklarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.Annenizle ve yuvanızla ilgili sorumluluklarınız artabilir.Hukuki konularda netice alabilirsiniz.Seyahat planı yapabilirsiniz.Ev almak, yenilemek gibi konular için şanslı olacaksınız.

İKİZLER:Sınavlar, eğitim, yurt dışı seyahatler, hukuki konular, yakın akraba ilişkileri bu haftaki ana temalarınız olacak.Kardeşlerinizle ve yakın akrabalarınızla bol bol keyifli vakit geçirebilirsiniz.Kredi veya eşten, ortaktan gelecek paralar ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ:Devam eden ilişkilerde karar zamanı.Ayrılık veya evliliğe adım söz konusu olabilir.Mars'ın ortak maddi değerler evinizde geri harekete geçmesi nedeniyle kredi ve borç almak iyi sonuç vermeyecektir.Ameliyat gerektiren bir sağlık sorununuz varsa Eylül ayına ertelemeniz iyi olacaktır.

ASLAN:Hayatın her alanında gizli veya açık düşmanlıklara karşı temkinli olmalısınız.İyiyi ve kötüyü ayırt etmekte de zorlanabilirsiniz.Sinirlerinize hakim olarak mantıkla hareket etmeye çalışmalısınız.Bol dua ile sakinleşmeye çalışabilirsiniz.Doğru iletişimle her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

BAŞAK:Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken iki aylık bir sürece giriyorsunuz.Ufak kazalara ve yanmalara karşı dikkatli olun.Mecbur kalmadıkça ameliyat olmayın.Çocukla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.Kısa bir seyahat şansınız olabilir.

TERAZİ:Dostlarınız, sevdikleriniz, sevgiliniz, çocuklarınızla ilgili olarakzorlu bir sürece giriyorsunuz.Hamileler bu iki ay özellikle dikkatli olmalılar.Dolunay size ev konul ve babanızla ilgili konularda şanslar verebilir.Bol bol gezebilirsiniz.

AKREP:İki aylık dönemde; ev ve aile konularıyla ilgili sorunlar gündeminizi oluşturabilir.Kariyerinizle ilgili olarak aktif olacağınız bir hafta olabilir.Bol iş sorumluluğu veya terfi alabilirsiniz.Kısa bir seyahat yapabilir, veya yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

YAY:Yakın çevreniz ve iletişim konularıyla ilgili zorluklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.Bu arada araba kullanırken özellikle dikkatli olun.Küçük kazalar söz konusu olabilir.Sosyal medyada ve yaşamda sivri dilli olmaktan sakının.Elektronik cihazlarla ilgili konularda da sorun yaşayabilirsiniz.

OĞLAK:Hayatınızın her alanında netleşeceğiniz bir hafta yaşayacaksınız.Birlikteliği olanlar ya tamamen ayrılacak ya da evlilik kararı alacaklar.Diş ve kemik sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Harcamalarınızda mecburi artışlar olabilir.Bu arada farklı kazançlar da elde edebilirsiniz.

KOVA:Bu hafta burcunuzda bulunan Mars'ın 2 ay gibi bir sürede geri harekette olması nedeniyle kavgalara ve kaos ortamına çekilmemek için özel dikkat etmelisiniz.Sakin kalmaya çalışarak bol bol dinlenip, manevi bağlantıya yönelmeniz sizin için iyi olacaktır.

BALIK:Özellikle ruh ve beden sağlığınıza dikkat etmeniz gereken iki aylık bir dönem sizi bekliyor.İyi uyumak ve dinlenmek bu süreçte çok iyi olacak.Gizlediğiniz bazı konular ortaya çıkabilir.Sevgilinizle veya çocuğunuzla iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.

Not:Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir.Burç yorumları ancak %20 sonuç verir.

Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog

AYSUN KÖŞKER KOÇ

26.6.2018 11:34 [10988199]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Uyurken Cilt Kırışıklığını Önlemek İçin Ne Yapmak Gerekir?
  Uyurken Cilt Kırışıklığını Önlemek İçin Ne Yapmak Gerekir?

  Yüzüstü ve yan uyumak yüzde kırışıklıklara neden oluyor. Yatış pozisyonundan dolayı yüzde oluşan kırışıklıkların botoks ya da dolguyla tedavisinin olmadığını ifade eden Dr. Başar Kaya, bunu önlemek amacıyla bu şekilde yatan kişilere ilginç bir tavsiyede bulundu.

  10.12.2018 16:43
 • 2019'un Beslenme Trendleri
  2019'un Beslenme Trendleri

  Tüm canlılar için en temel ihtiyaçlardan biri olan beslenme ihtiyacı, yıllar içinde değişen koşullarla birlikte birçok farklı tarz yarattı. Çoğu insan “sağlıklı beslenme” kaygısı taşımaya başladı ve birçok yeni yöntem gün yüzüne çıktı. Diyetisyen Emel Terzioğlu Arslan, yeni dönem beslenme trendlerini anlattı.

  10.12.2018 16:43
 • Evde Tavuk Döner Nasıl Yapılır?
  Evde Tavuk Döner Nasıl Yapılır?

  Evde tavuk döner yapmaya ne dersiniz? Dışarıda yediğiniz tavuk döneri aratmayacak, mükemmel bir tavuk döner tarifi paylaşıyoruz. Peki, evde tavuk döner nasıl yapılır? İşte tavuk döner tarifi...

  10.12.2018 16:43
 • Bacaklardaki Varisler Tehlikeli Midir?
  Bacaklardaki Varisler Tehlikeli Midir?

  Prof. Dr. Semih Barlas, bu soruya “evet” yanıtını veriyor. Barlas, varislerin ‘venöz yetmezlik’ denen hastalık sürecinin bir parçası olduğunu; mutlaka bu konuda deneyimli bir kalp damar cerrahı tarafından değerlendirilmesi gerektiğini dile getiriyor.

  10.12.2018 13:58
 • Düşük Yapmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar
  Düşük Yapmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

  İleri yaş gebeliklerde düşük ihtimalinin arttığını belirten Prof. Dr. Faruk Buyru, "Yanlış bir inanış var. Koşmak, zıplamak, uzanmak, kısaca fiziksel egzersiz düşüğe neden olmaz’’ dedi; ve gebelikte düşük yapmakla ilgili doğru bilinen yanlışları açıkladı.

  10.12.2018 12:58