Haftalık Burç Yorumları (23 - 29 Temmuz 2018) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları (23 - 29 Temmuz 2018)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları (23 - 29 Temmuz 2018)

KOÇ:Bu hafta aşk, eğlence ve çocuklar ana gündeminiz olacak.Sorumluluklarını yerine getirenler kariyerde büyük başarı elde edebilirler..Sosyal çevrenizle iletişime dikkat.

BOĞA:Aile ve kariyer arasında kalabilirsiniz.Yurt dışı, eğitim ve hukuki konularda ani olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.Ciddi bir iş yüküyle zirveye çıkabilirsiniz.Bedenen ve ruhen şifalanacaksınız.

İKİZLER:Kardeşler, eş ve sosyal çevrenizden alacağınız desteklerle hukuki konularda veya yurt dışı ile yaşayacağınız engelleri aşabilirsiniz.Hafta sonuna doğru ödeme dengesine dikkat.

YENGEÇ:Bu hafta alacak-verecek dengesini iyi yapmanız gerekiyor.Aile ve çocuğunuzla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.Eş veya ortakla güç mücadelesine girmemelisiniz.

ASLAN:Güneşin burcunuza yerleşmesi ve ay tutulması etkisiyle, ektiklerinizi biçeceğiniz olaylar yaşayacaksınız.Bu süreçte aileniz ve kardeşleriniz en büyük şansınız olacaklar

BAŞAK:Bu hafta sosyal çevreniz, çocuk ve eğlence konularında şanslı olacaksınız.Eşiniz veya ortağınızla ani bir uzak seyahate çıkabilirsiniz.İlişkilerde ben değil biz ön planda olmalı.

TERAZİ:Bu hafta kariyerinizle ilgili sorumluluklar ön planda olacak.Oysa siz ailenizle daha çok vakit geçirmek istiyorsunuz.Kadınlarla ilgili yanılgılar yaşayabilirsiniz.İkili ilişkilerde duygusal olarak yaralanabilirsiniz.

AKREP:Yeni bir eğitime başlayabilir, yurtdışına seyahat edebilirsiniz.Hukuki bir süreç başlatabilirsiniz.Kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız.Kardeşler veya yakın çevreyle sorun yaşayabilirsiniz.

YAY:Ödemeler ve alacaklar ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.Ummadığınız birilerinden destek alabilirsiniz.Bekarlar aniden bir aşk ilişkisine girebilirler.Temkinli karar vermek doğru olacaktır.

OĞLAK:İlişkilerde ve ortaklıklarda anlaşmazlıklar olabilir.Ortaklı bir işe başlayabilir veya evlilik kararı alabilirsiniz.Sorumluluklarınız artacağı için strese girebilirsiniz.Başkaları yüzünden aile huzurunuzu bozmayın.

KOVA:Bu hafta ani gelişebilecek olaylar sizi yorabilir.Sağlığınızla ilgili ve işyerinizde arkanızdan iş çevirenlere karşı dikkatli olun.Yakın çevrenizden ani bir evlilik teklifi alabilirsiniz.

BALIK:Sağlığınızla ilgili olarak eski hastalığınız yeniden nüksedebilir. İşyerinde gizli düşmanlıklara karşı temkinli olmakta fayda var.Eşiniz veya ortağınız sayesinde ani bir gelir gelebilir.

23.7.2018 12:06 [11076032]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.