Haftalık Burç Yorumları (22-28 Ekim) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları (22-28 Ekim)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları (22-28 Ekim)

KOÇ

Eşiniz veya ortağınızla maddi nedenlerle tartışma yaşayabilirsiniz. Sakin kalarak ve iyi diyalogla bu durumu çözebilirsiniz. Umulmadık bir şekilde ayağınızla ilgili sakatlanma veya yaralanmaya dikkat.

BOĞA

İş veya günlük konular nedeniyle eşinizle anlaşmazlık olabilir. Arkadaş çevreniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ortaklı ticaretle ilgili şansınız yüksek.

İKİZLER

Çocuğunuz yüzünden eşiniz veya sevgilinizle sorun yaşayabilirsiniz. Bu hafta sosyal çevrenizde bol dedikodu olma ihtimali yüksek. Ticaret yapanlar için şanslı etkiler mevcut.

YENGEÇ

Eşinizin arkadaş çevresi yüzünden aranızda sorun çıkabilir. Çocuğunuzla ilgili güzel etkiler devrede. Kredi, miras, ek gelir konularında şanslı bir hafta olabilir.

ASLAN

Yurt dışı veya hukuki konularla ilgili ani olumsuz gelişmelere dikkat. Miras yoluyla gelen bir para veya ek gelir konularında şanslısınız. Aileniz veya kardeşlerinizden destek alacaksınız.

BAŞAK

Eşiniz veya ortağınızla olan ilişkilerinizde duygu, mantık çatışması yaşayabilirsiniz. Aile içinde kendinizi adadığınız konularla ilgili sıkışmışlık hissedebilirsiniz. Bu hafta gelirlerinizde artış olabilir.

TERAZİ

Günlük hayatta veya iş yerinizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ani gelişen dedikodular nedeniyle eşiniz veya ortağınızla sorunlara dikkat. Maddi kazanımlarla ilgili şanslısınız.

AKREP

Ticaret veya medya gibi konularda iş yapanlar için şanslı etkiler mevcut. Ancak alacakların tahsilatı konusunda gecikmeler olabilir. Sevgili veya çocuğunuzla diyaloğa dikkat.

YAY

Bu hafta kendinizi ruhen ve bedenen yorgun hissedebilirsiniz. Ailede çıkacak ani sorunlar olabilir. Kardeşler ve yakın çevre ile diyaloglara dikkat edin. Arkadaşlarınız size destek olabilir.

OĞLAK

Kadınlarla ilgili olarak geçmişten gelen problemler yeniden canınızı sıkabilir. Kuzen veya kardeşlerinizle ilgili ani sorunlara dikkat. Kariyer konusunda güzel enerjiler mevcut.

KOVA

Gizli kalmış konular ortaya çıkabilir. Alacağınız bir para gelmeyebilir. Ancak etrafınızdan bu parayı temin edebilirsiniz. Hukuki konular, eğitim veya yurt dışı ile ilgili şanslısınız.

BALIK

Kredi, miras, ek gelir şeklinde gelecek para aynı hızla elinizden çıkabilir. İş ve sosyal çevreniz sizi yorabilir. Sevgiliniz veya çocuğunuzun desteğiyle moral bulabilirsiniz.

22.10.2018 11:47 [11357069]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.