Haftalık Burç Yorumları (20-26 Ağustos 2018) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları (20-26 Ağustos 2018)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları (20-26 Ağustos 2018)

KOÇ:Hafta başında seyahat edebilirsiniz.Hafta içinde aile ve sorumluluklarınızla ilgilenebilirsiniz.Hafta sonu ise arkadaş çevrenizle hoş vakit geçirebilirsiniz.İçe dönük bir ruh halinde olabilirsiniz.

BOĞA:Haftaya para konularına odaklı olarak başlayacaksınız.Hafta ortasından itibaren uzun yolculuklar, akraba ziyaretleri söz konusu olabilir.Bu hafta kendinizi fazla fedakar ve verici hissedebilirsiniz.

İKİZLER:Finans konularıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.Diş ve ve kemik sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Aşk veya çocuklarla ilgili olaylar da hafta sonunda sizi meşgul edecektir.

YENGEÇ:Yurt dışı bağlantılı bir iş bulabilir, uzak yerlere yolculuk yapabilirsiniz.Karar vermekte zorluk yaşayabilirsiniz.Midenize özen göstermelisiniz.Hafta sonu aile içi diyaloglara dikkat.

ASLAN:Aşk veya çocuklar hafta başında ilgi odağınız.Hafta ortasından itibaren diş ve kemik sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Hafta sonu eşiniz veya yakın akrabalarla tartışmaktan kaçınmakta fayda var.

BAŞAK:Çocuklarınızla veya sevdiğinizle hoş vakitler geçirebilirsiniz.Hafta sonuna doğru kıskanç ve baskıcı olmamaya çalışmanız yararınıza olacaktır.Bekar başaklar romantik bir ilişkiye adım atabilir.

TERAZİ:Sağlık ve iş konularıyla yoğun bir şekilde ilgilenmeniz gerekebilir.Stres ve yorgunluk sorunları yaşayabilirsiniz..Çocuklarınıza ve sevdiklerinize daha anlayışlı ve şefkatli davranmanız iyi olacak.

AKREP:Aşk ve yaratıcılıkla ilgili şanslı bir hafta.Çocuk sahibi olmak isteyenler bu isteklerine kavuşabilir.Yakın çevrenizdeki dedikodular hafta sonuna doğru canınızı sıkabilir.

YAY:Parasal konularda risk almamalısınız ve borç para vermemelisiniz.İş, sağlık, kariyer konularında şanslı bir hafta.Hayatınızın yönünü belirleyen önemli kararlar alabilirsiniz.

OĞLAK:Etrafınızdaki kadınlarla anlaşmakta zorluk çekeceğiniz bir hafta.Uzak veya yakın yerlere gezilere gidebilirsiniz.Hayatınızla ilgili tüm konularda planlamalar yapabilirsiniz.

KOVA:Yurt dışı, hukuki konular veya eğitimle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.Eşiniz veya ortağınızla ilgili yaşadığınız sorunları kolayca çözebilirsiniz.Maddi konularda oldukça şanslı bir hafta.

BALIK:Haftaya sorumlulukların yüküyle başlasanız da hafta ortasından itibaren keyif alacağınız aktiviteler yapacaksınız.Bu hafta yeni bir aşka yelken açmak veya evlilik teklifi gibi konularda şanslısınız.

20.8.2018 12:41 [11164941]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.