Haftalık Burç Yorumları ( 2 - 8 Temmuz 2018) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları ( 2 - 8 Temmuz 2018)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların bu haftaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları ( 2 - 8 Temmuz 2018)

KOÇ:Aile, ev ve yuva konularında bu hafta şanslı olacaksınız.Özellikle kredi çekerek veya aile fertlerinin desteğiyle ev-arsa alabilirsiniz.Haftanın ikinci yarısında kardeşleriniz veya yakın çevrenizden evlilik haberi alabilirsiniz.Aşk veya çocuk konularında duygusal zıtlaşmalar yaşayabilirsiniz.

BOĞA:Kardeşlerinizle hoş vakitler geçirebilir, kısa seyahatler yapabilir, elektronik bir cihaz veya araba alabilirsiniz.Aile içinde iletişimle ilgili sorunları çözebilirsiniz.Ani bir yurt dışı seyahati yapabilirsiniz.Eğitim konularında sorumlu davranırsanız kazançlı çıkacaksınız.Hafta sonunda gelirlerinizde artış fırsatı yakalayabilirsiniz.

İKİZLER:Kariyerinizle ilgili konularda yakın çevrenizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.Sosyal çevrenizden gelen destekle maddi kazançlarınızda artış olabilir. Eğitim,seyahat ve hukuki konularla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.Haftanın ortasından itibaren evlilik ve ortaklık sorumlulukları ağır gelebilir.

YENGEÇ:Güneş'in burcunuzda olması ve büyük su üçgeni sayesinde en şanslı burçlardan birisiniz.Bu hafta yeme-içmede abartıya kaçabilirsiniz.Miras benzeri ortak gelirlerle ilgili olarak kardeşlerinizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.Hafta sonuna doğru bir seyahat planı yapabilirsiniz.

ASLAN:Bu hafta konuşmalarınızda fazla baskıcı ve kibirli olmamaya dikkat edin.Bu hafta ev almak-satmak için uygun zamanlar.Yarım kalan işlerinize odaklanmakiyi olacaktır.Haftanın ikinci yarısında ailenizden veya miras, kredi gibi gelecek maddi desteklerle rahatlayabilirsiniz.

BAŞAK:Kendi kendinize kuruntu yaparak sağlığınıza zarar vermemeye dikkat edin.Çalışan başaklar iş arkadaşlarından zarar görmemek için temkinli olmalılar.Aşk ve ilişkiler açısından olumlu enerjiler var.Hafta sonu bulunacağınız sosyal ortamlarda güçlü ve faydalı dostluklar geliştirebilirsiniz.

TERAZİ:Maddi kazançlarla ilgili olarak oldukça şanslısınız.Ayrıca iş arayanlar iş bulabilir, halen çalışanlar terfi alabilirler.Bu hafta ev ve aile sorumlulukları ile kariyer arasında zorlanmalar olabilir.Özellikle çocuklarınızla veya sevgilinizle iletişim konusunda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

AKREP:Bu hafta hukuki konular, yurt dışı seyahat, eğitim, aşk ve çocuklar konularında şanslı etkiler sizinle olacak.Çocuk sahibi olmak isteyenlerin yüzü gülebilir.Dikkat etmeniz gereken ise ev alma-satma ve aile içinde tartışmalardan kaçınmak olacak.Bu şanslı hafta fırsatları yakalamaya bakın.

YAY:Özellikle parasal konularla ilgili olumlu gelişmeler kapınızda..Psikolojik olarak sizi etkileyen sorunlarınızla ilgili çözümler için de şanslı olacaksınız.Kısa yolculuklarda kazalara karşı dikkatli olmalısınız.Kardeşlerinizle iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.Elektronik cihazların bozulması ve yanlış mailler söz konusu olabilir.

OĞLAK:Devam eden ilişkilerde evlilik kararı alabilir, ciddi bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.Sosyal çevrenizin de desteği yanınızda olacak.Gözünüzü dört açın.Maddi gelirler konusunda tartışma ve yanlış anlaşılmalar yüzünden dikkatli olmanız gerekebilir.

KOVA:İş ve sağlık konularında şanslı etkiler altında olacaksınız.Yurt dışı seyahate çıkabilir, yeni bir eğitime başlayabilir, devam eden bir davayı kazanabilirsiniz.İkili ilişkilerde ve ortaklarla ilgili konularda fikir ayrılıkları nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz.Aman dikkat.

BALIK:Aşkı bulamıyorum diyorsanız, ya da aşkı buldum ama çocuk istiyorum diye düşünüyorsanız, bu hafta o hafta olabilir.Gökyüzü sizi destekliyor.Dikkat etmeniz gerekenler ise; iş çevrenizden gizli düşmanlıklar, dedikodular ve ara ara iç sıkılması yaşama ihtimaliniz.

Not:Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir.Burç yorumları ancak %20 sonuç verir.

Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog

AYSUN KÖŞKER KOÇ

2.7.2018 14:51 [11008577]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Kemik Suyu Çorbası Tarifi
  Kemik Suyu Çorbası Tarifi

  Sizi kış ayına hazırlayacak, vücut direncinizi artıracak ve bağışıklık sisteminizi güçlendirecek kemik suyu çorbası tarifi paylaşıyoruz. Kemik suyu, zengin mineral ve vitamin barındırması açısından sağlımız için oldukça faydalıdır. İşte kemik suyu çorbası tarifi…

  22.9.2018 14:45
 • Çocuklarda 'Kepçe Kulak' Sorunu Travma Yaratıyor
  Çocuklarda 'Kepçe Kulak' Sorunu Travma Yaratıyor

  ‘Kepçe kulak’ görünümü okul çağındaki çocuklarda ciddi travmalara sebep olabiliyor. Konu ile ilgili KBB ve Yüz Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu, uyarılarda bulundu.

  22.9.2018 13:30
 • Küf Lekesi Nasıl Çıkar?
  Küf Lekesi Nasıl Çıkar?

  Küf lekesi, nemli ortamlarda meydana gelen, kötü kokan ve lekeyi meydana getiren mantar oluşumlarıdır. Küf lekesi; kıyafette, halıda ve özellikle duvarda en çok oluşan leke türüdür. Peki, küf lekesi nasıl çıkar? Duvardaki, halıdaki ve çamaşırdaki küf lekelerini çıkarma yöntemlerini sizinle paylaşıyoruz.

  22.9.2018 13:00
 • Daha Akılcıyız
  Daha Akılcıyız

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Saka burcunda ilerleyen Ay sayesinde sosyal konularla, gruplarla daha çok ilgilenebiliriz.

  21.9.2018 19:30
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 11/Yönetici Esneklik gösterebiliriz.

  21.9.2018 19:30