Haftalık Burç Yorumları (18 - 24 Haziran) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları (18 - 24 Haziran)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların bu haftaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları (18 - 24 Haziran)

KOÇ:Kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle hoş vakit geçirebilirsiniz.Kredi ve ek gelirlerle ilgili olumlu gelişmeler olabilir.Aşk ilişkilerinde ve eğer çocuğunuz var ise çocuğunuzla ilgili konularda restleşmelere dikkat.Haftanın ikinci yarısında ev ve yuva konularında olumlu gelişmeler kapınızda.

BOĞA:Kısa eğitimler alabilir, yakın çevre gezileri yapabilirsiniz.Kardeşlerle, kuzenlerle hoş sohbetler ve onların evliliğe adım atması gibi güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.Aile içinde özellikle kariyer konuları yüzünden zıtlaşmalar olabilir.Ortaklık veya uzun ömürlü bir ilişkiye başlamak için uygun zamanlar.

İKİZLER:Haftanın ilk yarısında maddi kazançlarınız gündeminiz olabilir.Kariyerinizde bir terfi ve maaş artışı için olumlu etkiler devrede.İş arayanlar için de sosyal çevreleri sayesinde iş bulabilecekleri bir hafta olabilir.Yakın çevrenizdeki kadınlarla iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ:Hafta başında parasal konularla ilgili aksilikler yaşayabilirsiniz.Hafta ortasında güneşin burcunuza geçmesiyle şanslı etkiler devreye girecek.Hayatınızla ilgili olarak ummadığınız şekilde güzel değişimler olabilir.Aşk ve çocuklarla ilgili olumlu etkiler olacak.Fazla harcama yapmamaya dikkat.

ASLAN:Sosyal aktivitenin ve eğlencenin bol olacağı, hareketli bir hafta yaşayabilirsiniz.Hukuki konular, yüksek öğrenim ve yurt dışı ile ilgili konular için şanslı bir hafta.

Babanızın sağlık sorunları olabilir.Evli çiftler eşleriyle veya ortağı olanlar ortaklarıyla ufak çaplı bir sorun yaşayabilirler.

BAŞAK:Size gizli hayranlık duyan birisiyle ilgili sorun yaşayabilirsiniz.Hamile olanlar düşük riskine kaşı ekstra özen göstermeliler.Aşk ve çocuk konularıyla ilgili olarak temkinli olmakta fayda var.Aile ve yuva içinde iletişimin çok güzel olacağı bir hafta.

TERAZİ:Hukuki konular, eğitim ve yurt dışı ile ilgili olaylar gündeminiz olacak.Kariyer hayatınızda yükseliş şansınızın olduğu bir hafta olabilir.Gelirlerinizde artış söz konusu.Sosyal çevrenizdeki kadınlarla iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.Evlilik ve ortaklık konularına dikkat.

AKREP:Ek gelirler, kredi gibi konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.Kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle yanlış anlaşılmalar nedeniyle sorunlar yaşayabilirsiniz.Sevgilinizle veya çocuklarınızla uzak yerlere seyahatler yapabilirsiniz.

YAY:Bu hafta maddi konularla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Kardeşlerinizle ortak maddi değerler nedeniyle anlaşmazlık söz konusu olabilir.Bekarlar için ani aşk fırsatları çıkabilir.Haftanın ikinci yarısında umulmadık bir kazançla ev ve aile hayatınızda huzur ortamı sağlanabilir.

OĞLAK:Bu hafta sağlık ve işyerinizle ilgili konular ana gündeminiz olacak.Eşiniz veya ortağınızdan alacağınız destek ile maddi gelirlerinizde artış yaşayabilirsiniz.Ancak eş veya ortakla kısa süreli bir anlaşmazlık da söz konusu.Ego savaşına girmemek daha olumlu sonuçlar verecektir.

KOVA:Bu hafta eğitim ve yurt dışı seyahatleri için şanslı bir hafta.Eşinizle veya ortağınızla kısa süreli bir anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.Arkanızdan gizli işler çevrilmesine ve düşmanlarınıza karşı temkinli olun.Sevgili veya çocuklarınızla ilgili güzel etkiler söz konusu.

BALIK:Aile ve yuva konularıyla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu.İşyeriniz veya sağlığınızla ilgili olarak ufak bir sorun yaşayabilirsiniz.Sevgiliniz veya çocuğunuzla bağlantılı olarak ek kazançlar elde edebilirsiniz.Sosyal çevrenizde dedikodular ve yanlış anlaşılmalar olabilir.

Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir.Burç yorumları ancak %20 sonuç verir.

Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog

AYSUN KÖŞKER KOÇ

18.6.2018 14:32 [10959742]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Kemik Suyu Çorbası Tarifi
  Kemik Suyu Çorbası Tarifi

  Sizi kış ayına hazırlayacak, vücut direncinizi artıracak ve bağışıklık sisteminizi güçlendirecek kemik suyu çorbası tarifi paylaşıyoruz. Kemik suyu, zengin mineral ve vitamin barındırması açısından sağlımız için oldukça faydalıdır. İşte kemik suyu çorbası tarifi…

  22.9.2018 14:45
 • Çocuklarda 'Kepçe Kulak' Sorunu Travma Yaratıyor
  Çocuklarda 'Kepçe Kulak' Sorunu Travma Yaratıyor

  ‘Kepçe kulak’ görünümü okul çağındaki çocuklarda ciddi travmalara sebep olabiliyor. Konu ile ilgili KBB ve Yüz Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu, uyarılarda bulundu.

  22.9.2018 13:30
 • Küf Lekesi Nasıl Çıkar?
  Küf Lekesi Nasıl Çıkar?

  Küf lekesi, nemli ortamlarda meydana gelen, kötü kokan ve lekeyi meydana getiren mantar oluşumlarıdır. Küf lekesi; kıyafette, halıda ve özellikle duvarda en çok oluşan leke türüdür. Peki, küf lekesi nasıl çıkar? Duvardaki, halıdaki ve çamaşırdaki küf lekelerini çıkarma yöntemlerini sizinle paylaşıyoruz.

  22.9.2018 13:00
 • Daha Akılcıyız
  Daha Akılcıyız

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Saka burcunda ilerleyen Ay sayesinde sosyal konularla, gruplarla daha çok ilgilenebiliriz.

  21.9.2018 19:30
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 11/Yönetici Esneklik gösterebiliriz.

  21.9.2018 19:30