Haftalık Burç Yorumları (18 - 24 Haziran) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları (18 - 24 Haziran)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların bu haftaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları (18 - 24 Haziran)

KOÇ:Kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle hoş vakit geçirebilirsiniz.Kredi ve ek gelirlerle ilgili olumlu gelişmeler olabilir.Aşk ilişkilerinde ve eğer çocuğunuz var ise çocuğunuzla ilgili konularda restleşmelere dikkat.Haftanın ikinci yarısında ev ve yuva konularında olumlu gelişmeler kapınızda.

BOĞA:Kısa eğitimler alabilir, yakın çevre gezileri yapabilirsiniz.Kardeşlerle, kuzenlerle hoş sohbetler ve onların evliliğe adım atması gibi güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.Aile içinde özellikle kariyer konuları yüzünden zıtlaşmalar olabilir.Ortaklık veya uzun ömürlü bir ilişkiye başlamak için uygun zamanlar.

İKİZLER:Haftanın ilk yarısında maddi kazançlarınız gündeminiz olabilir.Kariyerinizde bir terfi ve maaş artışı için olumlu etkiler devrede.İş arayanlar için de sosyal çevreleri sayesinde iş bulabilecekleri bir hafta olabilir.Yakın çevrenizdeki kadınlarla iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ:Hafta başında parasal konularla ilgili aksilikler yaşayabilirsiniz.Hafta ortasında güneşin burcunuza geçmesiyle şanslı etkiler devreye girecek.Hayatınızla ilgili olarak ummadığınız şekilde güzel değişimler olabilir.Aşk ve çocuklarla ilgili olumlu etkiler olacak.Fazla harcama yapmamaya dikkat.

ASLAN:Sosyal aktivitenin ve eğlencenin bol olacağı, hareketli bir hafta yaşayabilirsiniz.Hukuki konular, yüksek öğrenim ve yurt dışı ile ilgili konular için şanslı bir hafta.

Babanızın sağlık sorunları olabilir.Evli çiftler eşleriyle veya ortağı olanlar ortaklarıyla ufak çaplı bir sorun yaşayabilirler.

BAŞAK:Size gizli hayranlık duyan birisiyle ilgili sorun yaşayabilirsiniz.Hamile olanlar düşük riskine kaşı ekstra özen göstermeliler.Aşk ve çocuk konularıyla ilgili olarak temkinli olmakta fayda var.Aile ve yuva içinde iletişimin çok güzel olacağı bir hafta.

TERAZİ:Hukuki konular, eğitim ve yurt dışı ile ilgili olaylar gündeminiz olacak.Kariyer hayatınızda yükseliş şansınızın olduğu bir hafta olabilir.Gelirlerinizde artış söz konusu.Sosyal çevrenizdeki kadınlarla iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.Evlilik ve ortaklık konularına dikkat.

AKREP:Ek gelirler, kredi gibi konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.Kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle yanlış anlaşılmalar nedeniyle sorunlar yaşayabilirsiniz.Sevgilinizle veya çocuklarınızla uzak yerlere seyahatler yapabilirsiniz.

YAY:Bu hafta maddi konularla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Kardeşlerinizle ortak maddi değerler nedeniyle anlaşmazlık söz konusu olabilir.Bekarlar için ani aşk fırsatları çıkabilir.Haftanın ikinci yarısında umulmadık bir kazançla ev ve aile hayatınızda huzur ortamı sağlanabilir.

OĞLAK:Bu hafta sağlık ve işyerinizle ilgili konular ana gündeminiz olacak.Eşiniz veya ortağınızdan alacağınız destek ile maddi gelirlerinizde artış yaşayabilirsiniz.Ancak eş veya ortakla kısa süreli bir anlaşmazlık da söz konusu.Ego savaşına girmemek daha olumlu sonuçlar verecektir.

KOVA:Bu hafta eğitim ve yurt dışı seyahatleri için şanslı bir hafta.Eşinizle veya ortağınızla kısa süreli bir anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.Arkanızdan gizli işler çevrilmesine ve düşmanlarınıza karşı temkinli olun.Sevgili veya çocuklarınızla ilgili güzel etkiler söz konusu.

BALIK:Aile ve yuva konularıyla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu.İşyeriniz veya sağlığınızla ilgili olarak ufak bir sorun yaşayabilirsiniz.Sevgiliniz veya çocuğunuzla bağlantılı olarak ek kazançlar elde edebilirsiniz.Sosyal çevrenizde dedikodular ve yanlış anlaşılmalar olabilir.

Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir.Burç yorumları ancak %20 sonuç verir.

Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog

AYSUN KÖŞKER KOÇ

18.6.2018 14:32 [10959742]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Sapyoseksüel Misiniz?
  Sapyoseksüel Misiniz?

  Sapyoseksüel son zamanlarda en çok merak edilen konulardan bir tanesi haline geldi. Akıllı veya zeki sözcüğünün latincesi olan sapien ile sexualis'in birleşmesinden oluşan sapioseksüalite yani sapyoseksüel nedir, sapyoseksüel olduğunuzu gösteren işaretler nelerdir gibi soruların cevaplarını sizler için araştırıp, derledik. İşte sapyoseksüel nedir, sapyoseksüel kimlere denir sorularının cevapları…

  47 dakika önce..
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 3/Yönetici Hareketli bir gündeyiz.

  2 saat önce..
 • Milyonfest Dalaman'a Geri Sayım Başladı
  Milyonfest Dalaman'a Geri Sayım Başladı

  MİLYON YAPIM'ın “Milyonfest” markasıyla ilk franchise festivali olan MİLYONFEST DALAMAN, bu yıl ilk kez 2-3-4-5 Ağustos tarihlerinde 4 gün boyunca ülkemizin en gözde tatil ve turizm yörelerinden biri olan Dalaman Kayacık Sahili’nde gerçekleşecek.

  2 saat önce..
 • Yaratıcı Bir Gün Olabilir
  Yaratıcı Bir Gün Olabilir

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Aslan burcu başlıyor.

  2 saat önce..
 • Bu Böcek Isırığına Dikkat! Felç Edebilir
  Bu Böcek Isırığına Dikkat! Felç Edebilir

  Genellikle sıcak havalarda ortaya çıkan bu böceklere karşı dikkatli olun...

  3 saat önce..