Haftalık Burç Yorumları (17-23 Eylül 2018) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları (17-23 Eylül 2018)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları (17-23 Eylül 2018)

KOÇ: İşleriniz ve sağlığınız yerinde.Etrafınızdaki gizli düşmanlarınıza karşı dikkatli olmalısınız.İlişkiler, ortaklıklar ve para konularında ani gelişmeler yaşayabilirsiniz.Temkinli olun.

BOĞA: Haftaya iş ve günlük hayat odaklı olarak başlayacaksınız.Hafta ortasından itibaren ilişkiler ve çocuklarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.Kariyerle ilgili ani sorunlara dikkat.

İKİZLER: Bu hafta umulmadık bir masraf canınızı sıkabilir.Hukuki konular, eğitim veya yurt dışı ile ilgili konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Aşk ve çocuk konuları size terapi olacak.

YENGEÇ: Haftaya ailenizden kaynaklanan para kaybı ile başlayabilirsiniz.Ummadığınız ekstra bir ödeme çıkabilir.Hafta sonuna doğru kardeş veya yakın çevrenizin desteğiyle biraz rahatlayabilirsiniz.

ASLAN: Kısa seyahatler, iletişim ve medya konularında şanslı bir hafta.İlişkilerde veya ortaklıklarda para ile ilgili konular nedeniyle zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Uzak çevrenizdeki dedikoduları önemsemeyin.

BAŞAK: Sağlık ve iş konuları sizi yorabilir.Yurt dışı , eğitim ve hukuki konulardaki sorunları çözemeyebilirsiniz. Sakin kalarak ve uyuyup dinlenerek kendinizi motive edebilirsiniz.

TERAZİ: Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.Aşk ilişkilerinde bitişler olabilir.Çocuklarınızla özel olarak ilgilenmeniz gerekebilir.Günlük hayatta kazalara karşı da dikkatli olmanızda fayda var.

AKREP: Sosyal çevreniz tarafından destekleneceğiniz bir hafta.Kısa yolculuklarda ve yakın çevreyle diyaloglarda sakin olmaya çalışmalısınız.Eşiniz ve ortağınızla maddi nedenlerle sorun çıkabilir.

YAY: Kariyer konusunda hafta sonuna doğru istediğiniz şartların oluşması yüksek ihtimal olan bir hafta.Ancak iş yerinde arkanızdan dönen dedikodular ve haksızlıklara dikkat etmeniz gerekiyor.

OĞLAK: Maddi konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Aşkınızla veya çocuğunuzla ilgili ani sorunlarla uğraşmakzorunda kalabilirsiniz.Yurt dışı, hukuksal konular ve eğitimle ilgili şanslı olacaksınız.

KOVA: Kadınlar tarafından baskılanabilirsiniz. Kısa yolculuklarda kazalara karşı dikkat etmelisiniz.Ticaret, iletişim, medya konularında da zorlanabilirsiniz.Alacaklarınızı alabileceksiniz.

BALIK: Sosyal çevrenizdeki gizli düşmanlarınızı fark edebilirsiniz.Maddi konularda ihtilaflı olaylar sizi yorabilir.Evlilik veya ortaklık konularında şanslı etkiler sizinle olacak.

17.9.2018 11:46 [11240159]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.