Haftalık Burç Yorumları (16 - 22 Temmuz 2018) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları (16 - 22 Temmuz 2018)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları (16 - 22 Temmuz 2018)

KOÇ: Bu hafta parasal konularda oldukça şanslı olacaksınız. Sağlık ve iş konularında olumlu gelişmeler olabilir. Aile ve arkadaş çevresi ile ilişkilere dikkat.

BOĞA: Annenizle veya patronunuzla sorun yaşayabilirsiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda şanslı etkiler altındasınız. Uzak seyahatler veya yeni bir eğitim gündeme gelebilir.

İKİZLER: Aile, ev ve yuvanız ilke ilgili olumlu gelişmeler kapınızda. Hala iş veya sağlık sorunu devam ediyorsa bu hafta şifalanacaksınız. Karamsarlığa düşerseniz pozitif düşünün.

YENGEÇ: Güneş Tutulması burcunuzda olduğu için değişim ve dönüşüm zamanındasınız. Bol dua ve anneden destek bu süreçte iyi gelecektir. İletişim ve kardeşlerle ilişkiler için de şans sizden yana.

ASLAN: Sağlık ve iş konularında şanslı bir hafta olacak. İşte devam eden parasal sorunlar bu hafta çözülecek.Ev alım-satımı için de uygun.Aşk konuları bu hafta sizi zorlayabilir.

BAŞAK: Bu haftanın en şanslısı desem yeri. Aşk, yakın çevre, kardeşler, iletişim ve para konularında oldukça olumlu bir hafta.Sadece sağlık ve işle ilgili ufak sorunlar olabilir.

TERAZİ: Aşk ve ilişki konuları sizi zorluyor olabilir. Olayları akışına bırakmak ve dingin bir ruh haliyle hareket etmek iyi olacaktır. Para konusunda şanslı olacaksınız.

AKREP: Uzun veya kusa seyahatler, iletişim, eğitim konularında olumlu etkiler altındasınız.Maddi ve manevi yönden bereketlisiniz. Aşk ve ilişki için de şanslısınız.

YAY: Borçlar, krediler veya miras konuları ana gündeminiz olacak. Gizli ve spiritüel konulara ilgi duyabilirsiniz.Kariyer ve aile konularında şanslı etkiler altındasınız.

OĞLAK: Uzak seyahatler, hukuki konular ve sosyal çevremizden gelecek desteklerle ilgili olarak şanslısınız.Aşk ve ilişki konularında uğraş vermeye devam edebilirsiniz.

KOVA: İş ve sağlık konularında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.Dürtüsel ve ani çıkışlar nedeniyle aşk ve ilişkilerde sorunlar olabilir .Ödeme ve alacaklar için şanslısınız.

BALIK: Aşk, çocuk ve çocuk sahibi olma ile ilgili şanslısınız.Bu hafta bir tatil veya seyahate çıkabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve ailenizde sizi her yönden destekleyecekler.

16.7.2018 15:06 [11055424]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.