Haftalık Burç Yorumları (15-21 Ekim) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları (15-21 Ekim)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları (15-21 Ekim)

KOÇ: Arkadaş çevreniz yüzünden eşiniz veya ortağınızla sorun yaşayabilirsiniz.Sevgilinizle duygusal konularda hayal kırıklığı olabilir.Alacak, kredi gibi konularda şanslısınız.

BOĞA: Yurt dışı veya hukuki konularla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.Eşinizden alacağınız destekle, yaralarınızı sararak hedefinize gitmek için yol alabilirsiniz.Ani olaylara dikkat.

İKİZLER: Ortağınız veya eşinizle duygusal konularda sıkıntılar oluşabilir.Sosyal çevrenizden gelen destekle iş yerinde istediğiniz hedefe ulaşmanız mümkün.

YENGEÇ: Eşiniz veya ortağınızla geçmişten gelen sorunlar nedeniyle problem çıkabilir.Çocuk sahibi olmak veya yeni bir aşka yelken açmak için şanslı etkiler devrede.

ASLAN: Bu hafta aile, kardeşler ile ilgili konular ana temalarınız olabilir.Partnerinizden gelecek destekle duygusal veya çocuğunuzla ilgili sorunları çözebilirsiniz.

BAŞAK: Kendi kazanımlarınız ile ilgili olarak şanslı bir haftadasınız.Ancak ek kaynak veya kredi gibi konularda beklenmeyen olaylar çıkabilir.Eş ve sevgili ilişkilerine dikkat.

TERAZİ: Aile ve kardeşlerinizle ilgili sorunlar yaşama ihtimalinizin yüksek olduğu bir hafta.Ancak iş ve kariyerden gelen maddi şanslar yüzünüzü güldürebilir.

AKREP: İletişim, maddi kaynaklar ve aşk konularında kendinizi hapsolmuş hissedebilirsiniz.Yurt dışı, hukuki ve eğitim konularında destek sizden yana olabilir.

YAY: Duygusal ve fiziksel olarak kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz.Hem kariyerinize odaklanarak, hem de arkadaş çevrenizle sosyalleşerek bu durumdan çıkabilirsiniz.

OĞLAK: Kariyerinizde elde edeceğiniz başarı sayesinde maddi kazanımlarınızda artış olabilir.Bu da eşiniz veya ortağınızla olan diyaloglara olumlu olarak yansıyabilir.

KOVA: Geçmişten gelen bazı bilmediğiniz sorunlar gün yüzüne çıkabilir.Ani maddi fırsatlar kapınızda.Ayrıca alacak, kredi, miras gibi konularda da şanslı etkiler devrede.

BALIK: Arkadaş çevrenizdeki dedikodular canınızı sıkabilir.Kardeş veya yakın çevrenizden alacağınız maddi destekler olabilir.Ek olarak ticari kazanç elde edebilirsiniz.

15.10.2018 14:44 [11333965]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Beklenmedik Durumlar
  Beklenmedik Durumlar

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Saka burcundaki Ay teknik konulara, gruplarla, sosyal durumlarla ilgili gelişmelere dikkat çekiyor.

  14.11.2018 19:15
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 13/Jaguar Değişime uyum gösterelim.

  14.11.2018 19:15
 • Korkutan Açıklama: Balığın Yanında Roka Yerseniz...
  Korkutan Açıklama: Balığın Yanında Roka Yerseniz...

  Balığın yanında rokayı severek yiyoruz ama bu etkisini öğrendikten sonra bir daha...

  14.11.2018 19:00
 • Adventure Time Final Yapıyor
  Adventure Time Final Yapıyor

  Adventure Time’ın merakla beklenen final bölümü Benimle Gel, 16 Kasım saat 16.00’da Cartoon Network’ün internet sitesinde yayınlanıyor.

  14.11.2018 19:00
 • Evdeki Negatif Enerji Nasıl Temizlenir?
  Evdeki Negatif Enerji Nasıl Temizlenir?

  Evinizdeki negatiflikten ve enerji döküntülerinden kurtulmanın meditasyona benzer ufak kolaylıkları vardır. Evdeki negatif enerji nasıl temizlenir sorusunun cevabını merak ediyorsanız cevapları haberimizin detaylarında...

  14.11.2018 14:45