Haftalık Burç Yorumları (11-17 Haziran) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları (11-17 Haziran)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların bu haftaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları (11-17 Haziran)

KOÇ:Bu hafta gündeminiz kardeşleriniz veya yakın çevrenizle dolu olacak.İletişim konuları ile ilgili olarak yeni yöntemler deneyebilirsiniz.İniş çıkışlı ruh halinizi dengelemeniz yararınıza olacaktır.

BOĞA:Bu hafta gerçekleşen Yeni Ay ile maddi gelirlerinizle ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz.Sorumluluklarınızla duygularınızı dengeleyebilirsiniz.Sevgi konularında şanslısınız.

İKİZLER:Bu hafta burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay ile kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.Merkür'ünde burcunuzda olması doğru adımlar atmanız için size destek olacaktır.Yakın çevrenizle keyifli günler geçirebilirsiniz.

YENGEÇ:Bu hafta endişe ve korkularınızı yenerek daha mutlu bir sürece adım atabilirsiniz.Özellikle Merkür'ün hafta ortasından itibaren burcunuza geçmesiyle daha doğru kararlar alabilirsiniz.Kendi kararlarınızı kendiniz vermeniz yararınıza olacaktır.

ASLAN:Bu hafta arkadaş çevrenizle ve sosyal çevrenizdeki insanlarla ilgili olarak mantık çerçevesinde hareket etmeniz iyi olabilir.Aşk, ilişkiler ve parasal konularla ilgili şanslı bir hafta sizler için.İş hayatındaki olumsuzluklar düzelebilir.

BAŞAK:Bu hafta yaşanacak Yeni Ay ile gündeminiz kariyer konuları olacak.Hayatınızdaki değişimlere alışmanız sizin için daha iyi olacaktır.Kararlarınızı hafta ortasından itibaren duygularınıza göre verebilirsiniz.

TERAZİ:Bu hafta eğitim, yurtdışı ve hukuksal konular gündeminiz olacak.Yakın çevre ve kardeşlerle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.Aile veya ortaklarla iyi iletişim, kariyerde başarı getirebilir.

AKREP:Bu hafta miras, kredi, alacak-verecek konularında şans sizden yana olacak.Jüpiter'in Kasım ayına kadar burcunuzda olması nedeniyle fırsatları yakalamaya çalışın.Hafta sonuna doğru sevdiklerinizi kırmamaya özen gösterin.

YAY:İkili ilişkiler ve ortaklarla ilgili konularda yeni bir döneme geçebilirsiniz.Bekarlar yeni bir ilişkiye başlayabilir, ilişkisi olanlar evlilik kararı alabilirler.Hafta sonuna doğru kararlarınıza duygularınız yön verebilir.

OĞLAK:Bu hafta oluşacak Yeni Ay'da yükselen burç siz olduğunuz için en çok etkilenenlerden olacaksınız.İş ve sağlık konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.Hafta ortasından itibaren aşk ve çocuk konularıyla ilgilenebilirsiniz.

KOVA:Bu hafta sevgiliniz veya çocuklarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.Aile ve yuva konuları da gündeminiz olacak.Tutulmaların yaklaşması ile geçmişten kalan konuları gündeminize alarak yapacağınız temizliklerle, yeni bir sayfa açabilirsiniz.

BALIK:Aile, ev veya yuvanızla ilgili değişimler yaşayabilirsiniz.Özellikle maddi konularda ailenizin desteğiyle şanslı ve bereketli günler yaşıyorsunuz.Bu hafta kendinizi iyi hissedeceksiniz.Zorluklar olursa akışına bırakın.

Not:Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir.Burç yorumları ancak %20 sonuç verir.

Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog

AYSUN KÖŞKER KOÇ

11.6.2018 15:16 [10937293]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.