Haftalık Burç Yorumları (1-7 Ekim 2018) Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Haftalık Burç Yorumları (1-7 Ekim 2018)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: Haftalık Burç Yorumları (1-7 Ekim 2018)

KOÇ:Yurt dışı bağlantılı veya hukuki konularda iş yapanlar için zorlayıcı etkiler olabilir.Gizli, bilinmeyen yaralayıcı olaylar olabilir.Eş veya ortaktan alacağınız destekle moral bulacaksınız.

BOĞA:İş veya günlük hayatınızla ilgili olarak kadınlardan destek alacaksınız.Sosyal çevreniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir.Hafta sonuna doğru çocuğunuz veya sevdiğinizle ilgilenebilirsiniz.

İKİZLER:Sevgilinizle evlilik konularında anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.Yurt dışı, eğitim veya hukuki konularda zorlanabilirsiniz.İş, sağlık vegünlük hayatınızda şanslı etkiler sizi destekleyebilir.

YENGEÇ:Kariyer hayatınızla ilgili olarak, dedikodular nedeniyle sorunlar yaşayabilirsiniz.Aileden alacağınız destek moral verecek.Çocuk sahibi olmak için şanslı etkiler devrede.

ASLAN:Bu hafta kardeşler ve yakın akrabalarla hoş vakit geçirebilirsiniz.Ailenizden alacağınız maddi destekler sizi rahatlatacak.Sağlık ve iş konularında sorun olabilir.Dikkat.

BAŞAK:Duygularınızı abartmamaya dikkat etmelisiniz.Bu hafta akılcı hareket ederseniz, kariyerinizle ilgili çok olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.Kardeşleriniz veya yakın çevreniz sizi destekleyecek.

TERAZİ:Ruhsal olarak kendinizi baskılanmış hissedebilirsiniz.Aile, ev yuva konularında geçmiş hatalardan ders çıkararak dikkatli hareket etmeniz gerekebilir.Maddi konularda şanslısınız.

AKREP:İş veya günlük hayatınızla ilgili konularda ani gelişmeler olabilir.Yurt dışı ticareti veya hukuki konularda şanslı etkiler altında olacaksınız.Kardeşler ve yakın çevre ile iletişime dikkat.

YAY:Bedensel ve ruhsal olarak zorlanabilirsiniz.Kariyerinizle ilgili olumlu etkiler sizinle olabilir.Maddi kaynaklarınızla ilgili gecikmeler yaşayabilirsiniz ancak çevreden destek alabileceksiniz.

OĞLAK:Bedenen ve ruhen kendinizi çok yorgun ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz.Kariyer için verdiğiniz emeklerin değeri fark edilecek.Ummadığınız bir yerden elinize para geçebilir.

KOVA:Duygularınızla ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.Hukuki konular, uzak yerler ve eğitimle ilgili olarak şanslar karşınıza çıkabilir.Kredi çekebilir veya alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz.

BALIK:Sosyal çevreniz bu hafta sizi yorabilir.Sevgili veya çocuklarınıza odaklanın.Evlilik teklifi veya ortaklık konuları gündeminizde olabilir.Akraba veya yakın çevrenizden bir sevgili adayı çıkabilir.

Not: Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir.Burç yorumları ancak %20 sonuç verir.

Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog

AYSUN KÖŞKER KOÇ

1.10.2018 16:59 [11287839]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.