Hadise kadınlar için kamera karşısına geçti Haberi - yenikadin.com
28.08.2019 12:13

Hadise kadınlar için kamera karşısına geçti

Ünlü şarkıcı Hadise, "Tüm Kadınlara" diyerek sosyal medya hesapların özel bir video paylaştı. "Benim vücudum" çıkışı yaptığı videoda kadınlara seslenen Hadise, özel klibi ile dikkatleri üzerine çekti.

Tüm soysal medya hesaplarından ortak bir paylaşım yapan Hadise, kadınlar için kamera karşısına geçti. "Tüm kadınlara" diyerek göndermelerde bulunduğu videoyu paylaşan ünlü şarkıcı, uzunca bir mesaj paylaşarak düşüncelerini paylaştı.

"TÜM KADINLARA"

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan ve paylaşımları ile dikkatleri çeken Hadise bu kez de "Tüm kadınlara" diyerek özel bir klip çekti. Hadi özel klibini paylaşırken şu notu ekledi:

"Ben Hadise.

Şu an benim ismimi unutun. Ben bir kadınım, özgür bir kadın. Acıları olan ama gülmekten vazgeçmeyen.

Dans etmekten korkutulan ama boyun eğmeyen! Hayattan endişe eden ama yaşamayı seven! Çevresi kalabalık ama yalnız yürüyen. Bazen tatlı bazen seksi, ben nasıl istersem. Benim nasıl göründüğümden kime ne?

Benim hayatım ve benim vücudum değil mi? Size söz hakkını veren kim? Makyajı severim ama istersem makyajlı istersem makyajsız gezerim. Lütfen sen de korkma, hayatına karıştırma. Kendini sev. Kendine güven.

Nasıl istersen onu yaşa! Ve gülmeyi asla unutma! Olur mu?"Yeni Magazin Haberleri

 • Seyhan Şaşko Ersin Düzen'le tanışma anını ilk kez açıkladıSeyhan Şaşko Ersin Düzen'le tanışma anını ilk kez açıkladı

  Seyhan Şaşko, geçtiğimiz ay evlendiği Ersin Düzen'le nerede ve ne zaman tanıştıklarını ilk kez Instagram'dan açıkladı. Hayranlarının sorularını yanıtlayan Şaşko, içten cevaplar verdi. İşte detaylar...

 • Maddi durumunu kurtarmak için iktidara yakın olduğu iddia edilen Serdar Ortaç, konuya açıklık getirdiMaddi durumunu kurtarmak için iktidara yakın olduğu iddia edilen Serdar Ortaç, konuya açıklık getirdi

  Katıldığı bir televizyon programında özel hayatına ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Serdar Ortaç, "Maddi durumunuzu kurtarmak için mi iktidara yakın duruyorsunuz?" sorusunu yanıtladı. Devletçi bir adam olduğunu söyleyen Ortaç, "Devletin başına Kemal Kılıçdaroğlu geçse onu da savunurum. Tayyip Beyi kişilik olarak seviyorum. Yakın temasım oldu. Bana ne kıyağı olacak" dedi.

 • Vitr namazı farz mı? Diyanet fetvaları!Vitr namazı farz mı? Diyanet fetvaları!

  Diyanet İşleri Başkanlığı, Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanlığı, vatandaşlardan gelen dini soruları yanıtlıyor. Bu kapsamda vatandaşların en çok sorduğu sorulardan biri olan Vitr namazı farz mı? konusunda detaylı açıklama yapıldı. Peki, Vitr namazı farz mı?

 • Seren Serengil: Beynime oksijen gitmiyorSeren Serengil: Beynime oksijen gitmiyor

  Bir süredir Dumping sendromuyla mücadele eden Seren Serengil, sosyal medyadan takipçilerine seslendi.

 • Şilan Makal hamilelik pozlarını paylaştıŞilan Makal hamilelik pozlarını paylaştı

  Geçtiğimiz yıl pandemi tedbirleri nedeniyle aile arasında sade bir düğünle Şener Özbayraktar ile evlenen oyuncu Şilan Makal, ilk kez hamilelik pozlarını paylaştı.