Hadise kadınlar için kamera karşısına geçti Haberi - yenikadin.com
28.08.2019 12:13

Hadise kadınlar için kamera karşısına geçti

Ünlü şarkıcı Hadise, "Tüm Kadınlara" diyerek sosyal medya hesapların özel bir video paylaştı. "Benim vücudum" çıkışı yaptığı videoda kadınlara seslenen Hadise, özel klibi ile dikkatleri üzerine çekti.

Tüm soysal medya hesaplarından ortak bir paylaşım yapan Hadise, kadınlar için kamera karşısına geçti. "Tüm kadınlara" diyerek göndermelerde bulunduğu videoyu paylaşan ünlü şarkıcı, uzunca bir mesaj paylaşarak düşüncelerini paylaştı.

"TÜM KADINLARA"

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan ve paylaşımları ile dikkatleri çeken Hadise bu kez de "Tüm kadınlara" diyerek özel bir klip çekti. Hadi özel klibini paylaşırken şu notu ekledi:

"Ben Hadise.

Şu an benim ismimi unutun. Ben bir kadınım, özgür bir kadın. Acıları olan ama gülmekten vazgeçmeyen.

Dans etmekten korkutulan ama boyun eğmeyen! Hayattan endişe eden ama yaşamayı seven! Çevresi kalabalık ama yalnız yürüyen. Bazen tatlı bazen seksi, ben nasıl istersem. Benim nasıl göründüğümden kime ne?

Benim hayatım ve benim vücudum değil mi? Size söz hakkını veren kim? Makyajı severim ama istersem makyajlı istersem makyajsız gezerim. Lütfen sen de korkma, hayatına karıştırma. Kendini sev. Kendine güven.

Nasıl istersen onu yaşa! Ve gülmeyi asla unutma! Olur mu?"Yeni Magazin Haberleri