Hadise #FidanChallenge'a katıldı ve meydan okudu Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
24.08.2019 12:13

Hadise #FidanChallenge'a katıldı ve meydan okudu

Rapçi Norm Ender'in başlattığı ve hızla yayılan #FidanChallenge akımına şarkıcı Hadise de katıldı. Rapçi Reynmen'in meydan okumasına cevap veren Hadise 1000 fidan bağışlayıp Özge Özpirinççi'ye meydan okudu.

Norm Ender'in Reynmen'e meydan okuyarak başlattığı #FidanChallenge'a akımına Reynmen'in ardından Hadise de katıldı. Doğa dostu akıma katılan Hadise, Özge Özpirinççi'ye meydan okuyarak akıma yeni bir dalga ekledi.

AKIM NORM ENDER'LE BAŞLADI

Norm Ender, orman yangınlarına gösterdiği hassasiyetle 500 fidan bağışlayarak #FidanChallenge akımını başaltı. Norm Ender, Reynmen'e meydan okuyarak akımın fitilini ateşledi.

REYNMEN 501 FİDAN BAĞIŞLADI

Reynmen, Norm Ender'in meydan okumasına cevap vererek 501 fidan bağışladı ve sonrasında Hadiseye meydan okudu.

HADİSE DE KATILDI

Hadise, Reynmen'in meydan okumasına cevap vererek 1000 fidan bağışladı. Hadise, Özge Özpirinççi'ye meydan okuyarak akıma bir dalga daha ekledi.

Hadise, paylaşımına "Herkese merhaba, @reynmen'in meydan okumasını kabul ediyorum ve 1000 adet fidan bağışlıyorum. Ben de @ozpirincci 'ye meydan okuyorum. #FidanChallenge'ı başlatan @normenderonline 'e de teşekkür ediyorum" notu ekleyerek Özge Özpirinççi'ye meydan okudu.

NASIL BAĞIŞ YAPILIYOR?

Fidan bağışında bulunmak isteyenler TEMA'nın web sitesini ziyaret ederek fidan bağışı bölümünden bağış işlemi yapabilirler.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • Burcunuzu bu hafta neler bekliyor?Burcunuzu bu hafta neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 27 Temmuz-2 Ağustos haftasında burçları neler bekliyor?

 • Kurban Bayramı'nda eti doğru tüketinKurban Bayramı'nda eti doğru tüketin

  Diyetisyen Canberk Yaşar, bayram ikramlarının cazibesine kapılmamayı ve beslenmeye dikkat edilmesi gerektiğini öneriyor.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.