4 - 10 Ekim haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
4.10.2021 14:33

4 - 10 Ekim haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. 4 - 10 Ekim haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 4 - 10 Ekim haftalık burç yorumları

KOÇ: Bazı ikilemli konular nedeniyle, ortağınızın veya eşinizin kalbini kırabilirsiniz. Sakin olmakta yarar var. Özellikle arayı bozmaya çalışan kadınlara dikkat etmelisiniz. Sakin olmakta yarar var. Sosyal çevrenizdeki büyüklerinizden destek alırsanız her şey daha kolay olacaktır.

BOĞA: Bel, böbrek ve boyun sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Ani hareketlere dikkat edin. Bu dönem tanışacağınız yeni insanlara fazla güvenmeden kontrollü hareket etmeniz iyi olur. Daha önceden tanıdığınız birinin hayalinizdeki kişi olduğunu fark edebilirsiniz.

İKİZLER: Sevgilinizle sosyal çevreniz yüzünden tartışabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla da bir takım krizler söz konusu olabilir. Yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Görüşmeleri daha önceden devam eden bir konuda, şanslı bir anlaşmaya imza atabilirsiniz.

YENGEÇ: Hem aklınızla ve kalbinizle tamamen ailenize odaklanacağınız bir hafta. Duygularınızı abartarak alınganlık yapabilirsiniz. Olayın sizin düşündüğünüz boyutta büyük olmayabileceğini düşünmeniz iyi olur. Hayalinizdeki kariyere ulaşabilirsiniz.

ASLAN: İletişimin artacağı bir hafta. Ancak iğneleyici konuşma ihtimaliniz yüksek. Karşı tarafın manipülasyonu ile sakinleşmek zor olabilir. Kadınlarla geçmişten gelen sorunlar tekrar gündeminiz olacak. Bir taraftan da kazançlarınızı nasıl artırabileceğinizi planlayacaksınız.

BAŞAK: Görünmez kaza riskinin olduğu bu hafta, özellikle şehir dışı yolculuklarda dikkat edin. Kazançlarınızı çok çalışarak elde etseniz de, şans sizden yana olacak. Aceleci davranacak ve ön plana çıkmak isteyeceksiniz. İlişkinizde sevgi tazeleyebilirsiniz.

TERAZİ: Işığınızla parlayacaksınız. Bu hafta bel ve böbrek sağlığına dikkat edin. Özellikle devam eden rahatsızlığınız varsa kontrole gitmenizde yarar var. Bir anda ortaya çıkacak ek masraf canınızı sıkabilir. Duygularınızı dışa yansıtmadan içinizde yaşayacaksınız.

AKREP: Evden çıkmak istemeyip, kendi içinize döneceğiniz bir hafta. Manevi veya spiritüel çalışmalar yapabilirsiniz. Evlilik veya ortaklıklar da birden gelişen olaylar can sıkıcı olabilir. Olayların büyümemesi için doğru diyalog kurmalısınız. Aşkta yanılma riski yüksek. Kayıplara eşyalara dikkat!

YAY: Kariyeriniz ve hayatınızdaki konumunuzu yükseltmek için çaba harcayacaksınız. Ticari, yurt dışı, eğitim veya hukukla ilgili işleri olanlar, duygusal zekanızla hedefinize ulaşabilirsiniz. Bel. Böbrek ve boyun sağlığınıza dikkat edin. Ani hareket yapmayın.

OĞLAK: Uzaklara gitmek isteyebilirsiniz. Bir davanız varsa, uzlaşmakta zorlanabilirsiniz. Yakın çevre, kardeş veya kuzenlerle yaralayıcı diyaloglara dikkat. Olaylar kontrolden çıkabilir. Sorumluluk alarak, disiplinle çalıştığınız işlerde emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

KOVA: Ödemeler, ek gelirler ile ilgileneceksiniz. Kardeşiniz veya ticari işleriniz için ekstra ödemeler çıkabilir. Tüm görüşmeleri yapılmış ancak onaylanmamış bir anlaşmayı yaparak moral bulabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken sözleşme şartlarını iyice kontrol etmek.

BALIK: Partneriniz veya ortağınızla kırıcı diyaloglara dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Olayların genel anlamda gerçeğini görmekte zorlanabileceğiniz için, güvenilir dostlarınızın da fikrini sormakta fayda var. Yarım kalmış bir anlaşmayı emeklerinizin karşılığı olarak yapabilirsiniz.

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram: astrologaysunkoc