Günümüzün popüler estetik operasyonları Haberi - yenikadin.com
4.09.2019 14:20

Günümüzün popüler estetik operasyonları

Güzellik algısı yıldan yıla değişen ve her geçen gün bambaşka bir hal alan ilginç bir durum. Hal böyle olunca dönemin televizyon ve sinema yıldızları en popüler görünümde kalmayı ve her an dönemin güzellik anlayışına uymaya çalışıyorlar.

Haber: Günümüzün popüler estetik operasyonları

Estetisyenler sadece tanınmış isimlerin değil herkesin kendini daha iyi hissetmesi için insanların bu yolda bıçak altına yattıklarını söylüyor. Peki günümüzün en popüler ve en çok talep gören estetik operasyonları neler?

BADEM GÖZ AMELİYATI

Özellikle modellerin oldukça sık başvurduğu bu göz ameliyatı çeşidi gözleri daha çekik ve kalkık göstermek için başvurulan bir yöntem. Çok daha çekici bakışlar elde edilmesini sağlayan bu estetik hem kolay yapımı hem de kısa sürede etki göstermesiyle oldukça tercih ediliyor.

BİŞEKTOMİ

Son on yılın zayıf kadın furyasında en öne çıkan estetik çeşidi yanakları inceltmek olan bişektomi ameliyatı. Bu ameliyatla eğer zayıflasanız bile yüzünüzde fazla yağ var ve bu sebepten yüzü inceltemiyorsanız çok daha elmacıklı bir görüntü elde edebilirsiniz.

JAWLINE DOLGUSU

Yine zamanın algısı ile göze güzel görünen bir estetik operasyon.Çenenin çok daha keskin ve yüzün daha hatlı görünmesini sağlayanbu dolgu en çok televizyon oyuncuları tarafından tercih ediliyor. Çünkü yakın planda büyük bir suratla görünmek istenmiyor.

RINOPLASTI

Burun ucunu kaldırma ameliyatı olarak bilinen rinoplasti uzun yıllardır bir çok tanınmış ismin başvurduğu bir yöntem. Daha kalkık burun ucu bir çok insanın istediği bir şey.

ELMACIK KEMİĞİ DOLGUSU

Yanak inceltme ameliyatının tamamlayıcısı olarak görülen elmacık kemiği dolgusu geneldeçok tercih edilen bir diğer ameliyat. Yüzün çok daha boyutlu olmasını sağlayan bu dolgu anında etkisiyle de tercih edilen bir yöntem.Yeni Yenikadın Haberleri