Güneş Işığını ve Parıltısını Yüzünüzde Hissedin Haberi - yenikadin.com
4.06.2018 16:00

Güneş Işığını ve Parıltısını Yüzünüzde Hissedin

İtalyan profesyonel makyaj markası KIKO Milano, yeni koleksiyonu Gold Waves ile yazın enerjisini yansıtmak isteyenlere farklı seçenekler sunuyor.

Haber: Güneş Işığını ve Parıltısını Yüzünüzde Hissedin


İtalyan profesyonel makyaj markası KIKO Milano, yeni koleksiyonu Gold Waves ile yazın enerjisini yansıtmak isteyenlere farklı seçenekler sunuyor.

İleri teknoloji makyaj, yüz ve vücut bakımı ürünleriyle her yaştan kadının güzellik ihtiyaçlarına yanıt veren KIKO Milano, yaza özel olarak hazırladığı Gold Waves Koleksiyonu ile yaza enerjik bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Altının saflığını yansıtan 16 ürün, su geçirmez formülünün yanı sıra güneş ışınlarından koruyan UVA ve UVB filtreleriyle de doğal bir görünüm kazandırıyor.

Güneş ışığını ve parıltısını yüzünüzde hissedin

Yüze, gözlere ve dudaklara altının tonlarını etkileyici bir şekilde yansıtan ürünler, altından bile daha değerli gözükmenizi sağlıyor. Milano Moda Haftası'nda da bahara ve yaza damga vuracak tonlar arasında yer alan altın tonuyla uyumlu olarak üretilen Gold Waves Koleksiyonu'yla güneş ışığını ve parıltısını yüzünüzde hissedeceksiniz.

Koleksiyonun öne çıkan ürünleri arasında bulunan göz kalemi, su geçirmez formülü ve 4 farklı renk seçeneğiyle keskin ve şık çizgiler oluşturuyor. Jojoba yağı ve E vitamini ile zenginleştirilen bronzlaştırıcı ise yüz hatlarını belirginleştirirken, doğal bir görünüm kazandırıyor. Koleksiyonun bir başka öne çıkan ürünü ise mat ruj. Toplamda 8 farklı renk seçeneğiyle sunulan ruj, altının tonlarını çarpıcı bir şekilde dudaklara yansıtıyor.
.Kaynak: PembenarYeni Yenikadın Haberleri

 • 12-18 Nisan haftalık burç yorumları12-18 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

 • Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!

  Bazı insanlar aşkı bulmakta çok şanslılar. Bazılarıysa sürekli gerçek aşkın arayışında. Bu arayış bazen kalp kırıklıklarına yol açsa da, kim hayatını aşkla daha anlamlı ve hoş bir hale getirmek istemez ki?

 • Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!

  İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün olumsuz etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.

 • 5-11 Nisan haftalık burç yorumları5-11 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 5-11 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?