Gülşen paylaştı: Azur Bey'in okuldaki ilk günü Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
13.09.2019 10:52

Gülşen paylaştı: Azur Bey'in okuldaki ilk günü

Ünlü şarkıcı Gülşen, oğlu Azur Benan'ın okuldaki ilk gününü sosyal medya hesabından paylaştı. Gülşen'in paylaşımına kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum geldi.

Haber: Gülşen paylaştı: Azur Bey'in okuldaki ilk günü

Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu, oğulları Azur Benan'ın eğitim hayatına Londra'da başlamasına karar verdi. Okulların açılmasıyla sınıfın yolunu tutan Azur Benan'ın ilk gününü annesi Gülşen sosyal medya hesabından "Azur Bey'in okuldaki ilk günü" notuyla paylaştı.

"AZUR BEY'İN OKULDAKİ İLK GÜNÜ"

Ünlü popçu Gülşen "Azur Bey'in okuldaki ilk günü" notuyla yaptığı paylaşımla, oğlunun okulun ilk gününden kareleri paylaştı. Çok sayıda beğeni alan paylaşımda Azur'un sevimli halleri dikkat çekti.

Paylaşıma "Ahhhh ben yerim onu, başarılarla dolu bir okul hayati olsun inşallah", "Çok tatlısınız" ve "Hanginiz daha karizma karar veremedim" gibi yorumlar geldi.Yeni Magazin Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.