Gliss Supreme Length Serisi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Gliss Supreme Length Serisi

Yeni Gliss Supreme Length Serisi ile elveda makas! Uzun saç aşıkları, yeni Gliss Supreme Length ile artık saçlarını kestirmek zorunda değil!

Haber: Gliss Supreme Length Serisi


Uzayan saç ekstra ilgi ve bakım ister, böylece zaman içerisinde gerçekleşecek yıpranmaları engelleyebilir ve saçlarımızı kestirmek zorunda kalmayız. Schwarzkopf'un lider saç bakım markası Gliss, şimdi uzun saçlar için özel olarak geliştirdiği yeni Supreme Length serisi ile "Elveda Makas" diyor. 

Yeni Gliss Supreme Length serisinin keratin serum ve mikro onarıcı yağlar içeren formülü uzun saçların ihtiyacı olan özel yoğun bakımı sağlamak için geliştirildi. Kökten uca beslenmiş, pürüzsüz, güçlü ve parlak, uzun saçlar için Gliss Supreme Length saçlarda oluşan yıpranmaları onarıyor. Saçları köklerindeki fazla yağdan arındırırken, içeriğindeki şakayık esansı ile saçlarınızda güzel bir koku bırakıyor. Şampuan, saç kremi, sıvı saç kremi ve maskeden oluşan Gliss Supreme Length serisi, uzun saçlar için 4 aşamada etkili bir bakım sunuyor.   

Gliss Supreme Length Şampuan ve Saç Kremi: Uzun saçlar için özel olarak geliştirilen bakım formülü, içeriğindeki mikro onarıcı yağlar ve keratin özü ile saçları, ağırlaştırmadan fazla yağlardan arındırıyor, bakım yaparken daha pürüzsüz, güçlü ve parlak, uzun saçlar için gereken bakımı sağlıyor. Elveda makas!

Gliss Supreme Length Sıvı Saç Kremi: Uzun saçların daha kolay taranmasına ve anında parlaklık kazanmasına yardımcı oluyor. Özellikle yaz aylarında sahilde deniz ve güneşin etkileri ile savaşan uzun saç aşıkları için özel olarak geliştirildi. Elveda makas!

Gliss Supreme Length Maske: 2-3 günde bir duşta saçlarınıza uygulanan Supreme Length Saç Bakım Maskesi, yoğun bakım etkisi ile uzayan saçları yıpranmalara karşı onarıyor ve güçlendiriyor. Elveda makas!
.Kaynak: Pembenar

12.4.2018 12:00 [10748884]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.