Gerçek ortaya çıktı! Demet Şener hamile mi? Haberi - yenikadin.com
24.06.2019 16:03

Gerçek ortaya çıktı! Demet Şener hamile mi?

Geçtiğimiz günlerde iş insanı Cenk Küpeli ile dünyaevine giren Demet Şener'in hamile olduğu yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Konuyla ilgili açıklama yapan Küpeli, Demet Şener'in hamile olmadığını söyleyerek iddiaları yalanladı.

Haber: Gerçek ortaya çıktı! Demet Şener hamile mi?

2. Sayfa programında açıklamalarda bulunan Cenk Küpeli, düğün töreni hakkında detaylı açıklamalarda bulundu. Demet Şener'in hamile olduğu iddialarına yalanlayarak konuya noktayı koydu.

DEMET ŞENER HAMİLE Mİ?

Cenk Küpeli eşi Demet Şener'in hamile olduğu yönündeki iddialara cevap verdi. İddiaların asılsız olduğunu söyleyen Küpeli "Anne ve babam konusunda bir burukluğum oldu ama onlarda saygı gösteriyorlar. Demet'in abileri de düğündeydi. Demet de hamile değil zaten. İddet müddeti sürecinin kalkması için Demet'in hamile olmadığını kanıtlanmıştı bunların doğru olması mümkün değil." sözlerini kullandı.

"AİLEMİZE NİKAHA 3 GÜN KALA SÖYLEDİK"

Cenk Küpeli, anne ve babasının Demet Şener'i istemediği ve Demet Şener'in hamile olduğu iddialarına 2. Sayfa programında yanıtladı, Küpeli "Nikahımızın duyurulması çok geç oldu herkese 3 gün kala önce açıkladık. Bu yüzden ailemizden herkes katılamadı. Kimsenin Demet'i istememe gibi bir düşüncesi yok. Demet bizim en kıymetlimiz. Biz Anadolu ailesiyiz, annem ve babama da 3 gün önce söylediğimiz için ailemde katılamadı. Altında başka bir olay aranmasın. Biz Ankaralıyız ailem de Ankaralı. Mesafelerden dolayı gelemediler. Ailemizle hiçbir sorunumuz yok. Annemin sinir krizi geçirerek Demet'i istememesi gibi bir şey yok. Bunu nereden duydunuz bilmiyorum." dedi.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 19 - 25 Ekim haftasında burçları neler bekliyor?

 • Mamografi hakkında 10 soru 10 cevapMamografi hakkında 10 soru 10 cevap

  nadolu Sağlık Merkezi Radyoloji Uzmanı Dr. Muhittin Mümtaz Özarar, Ekim ayı Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında mamografi ile ilgili sık sorulan 10 soruyu şöyle yanıtladı...

 • Kadınlar hangi alışverişlerden sonra pişman oluyor?Kadınlar hangi alışverişlerden sonra pişman oluyor?

  Kredi kartı hesap kesim tarihinden hemen sonra ya da yüklü bir taksidin sona ermesinin ardından yapılan alışverişler, en fazla pişmanlık duyulanlar oluyor.

 • Sonbaharda kaş bakımı nasıl olmalı?Sonbaharda kaş bakımı nasıl olmalı?

  Tüm ruhsal ve fiziksel dengeleri değiştiren sonbahar mevsimine uyum sağlamaya çalışan vücudumuz ise bu geçiş sürecinde saç dökülmesi ve cilt problemleri gibi bazı fiziksel değişimler yaşayabiliyor. Bu duruma bir de mevsim geçişleri ilişkili ruhsal dalgalanmaların da eklenmesi kaş dökülmesi gibi olumsuz sonuçlara sebep olabiliyor.

 • Dış gebelik yaşadığınızı gösteren 6 belirtiDış gebelik yaşadığınızı gösteren 6 belirti

  Dış gebelik, döllenmiş yumurtanın bir kadının rahminin dışında, karnının başka bir yerinde büyümesidir. Bu durum hayatı tehdit eden kanamalara neden olabilir ve tıbbi müdahaleyi gerektirir.